Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania

The Twitter aplikacja na Androida poprawiła tonę w ciągu ostatnich kilku lat. Jeśli jednak szukasz lekkiej alternatywy, jest ich sporo Twitter klientów na urządzenia z Androidem do wypróbowania. Te strony trzecie Twitter klienci oferują znacznie większą elastyczność i oszczędzają zasoby systemowe.

Jednak nie wszystkie Twitter Klienci dla Androida oferują przyjemną obsługę. Aby zaoszczędzić Ci kłopotów, przygotowaliśmy listę 5 Najlepiej Twitter klienci dla Androida, których musisz wypróbować. Możesz także sprawdzić 2 Twitter dodatki, które zdecydowanie powinieneś wypróbować.

Pióropusz dla Twitter

Klient pióropuszów

Pióropusz do Twitter aplikacja jest jedną z najlepszych Twitter klienci z wieloma opcjami dostosowywania. Ma prawie wszystkie funkcje, których możesz potrzebować Twitter klient, a potem trochę. Oto kilka głównych cech Plume dla Twitter. Obsługa wielu kont Twitter, motywów, transmisji na żywo, wyciszania Twitter użytkownicy, słowo lub aplikacje. Ponieważ aplikacja obsługuje wiele kont, możesz uruchomić i zarządzać dwoma lub więcej swoimi Twitter konta bez konieczności opuszczania Plume.

Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania 1

Owly za Twitter

Owly Twitter app

Owly jest raczej nowszą aplikacją, aby dołączyć do drugiej Twitter klienci na Androida. Aplikacja ma kilka fajnych sztuczek, które można ominąć TwitterLimit znaków za pomocą dostosowywanych szablonów. Co więcej, jest również jednym z najbardziej bogatych w funkcje Twitter klienci na Androida. Niektóre z jego funkcji obejmują – wyszukiwanie Tweet, w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, obsługę wielu Twitter konta i konfigurowalne podsumowanie tweetów. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że Owly można pobrać za darmo.

Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania 2

Fenix 2

fenix 2 aplikacja klienta Twitter

To jeden z najpopularniejszych Twitter klienci na Androida. Fenix 2 zawiera kilka nowych dodatków i ulepszeń w stosunku do OG Fenix ​​dla Twitter podanie. Fenix 2 ma interfejs użytkownika w stylu materiału, który można dostosować. Obsługuje także wiele kont, podgląd wideo i obrazów, system wyciszania i kilka innych funkcji. Fenix 2 jest aplikacją płatną, jednak jeśli masz jakieś zmiany do stracenia, warto to sprawdzić.

Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania 3

Talon

Szpon do Twitter

Jeśli szukasz inspirowanego materiałem projektu Twitter klient, to Talon to aplikacja dla Ciebie. Jest to jeden z najpopularniejszych Twitter klienci dla Androida. Oczywiście obejmuje wszystkie podstawy Twitter klient. Jest też dedykowany motyw trybu ciemnego. Ponadto możesz także użyć potężnych opcji wyciszania w aplikacji, aby uniknąć niechcianych powiadomień. Talon ma również opcję włączenia kompaktowego układu osi czasu, który zasadniczo pozwala zobaczyć więcej tweetów na mniejszej przestrzeni. Jest nawet tubylec YouTube Odtwarzacz multimedialny.

Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania 4

Przyjazny dla Twitter

przyjazna aplikacja klienta Twitter

To jest fajne Twitter Klient jest jedną z najnowszych aplikacji na liście. Przyjazny dla Twitter oferuje kilka przydatnych funkcji, których brakuje innym aplikacjom, takich jak możliwość pobierania multimediów bezpośrednio na urządzenie. Możesz nawet włączyć opcję oszczędzania baterii, aby zablokować wszystkie powiadomienia. Obsługuje wiele kont i możesz odblokować wersję Pro aplikacji, aby dostosować interfejs użytkownika. Ponadto aplikacja blokuje również wszystkie sponsorowane posty i reklamy. Deweloper ma również Facebook klient i an Instagram klient. Przyjazny dla Twitter warto sprawdzić, czy korzystałeś już z kilku aplikacji na liście.

Top 5 Twitter Klienci na Androida do wypróbowania 5

To są najlepsze 5 Twitter aplikacje na Androida, które musisz sprawdzić, jeśli nie chcesz korzystać z oficjalnej aplikacji. Warto zauważyć, że oficjalna aplikacja dla Twitter znacznie się poprawił od czasu premiery. Stąd rynek stron trzecich Twitter klienci nie są już tacy zatłoczeni. Niemniej jednak te 5 aplikacje nadal oferują kilka przydatnych funkcji, których nie można znaleźć gdzie indziej.

Więc który Twitter klient chciałbyś pobierać? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Czytaj dalej: Najlepsze lekkie przeglądarki Androida z obsługą Flash