Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować

Istnieje wiele unikalnych aplikacji na Androida Google Play Store o którym niewiele osób wie. Jeśli szukasz unikalnej aplikacji do sprawdzenia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Opracowaliśmy listę tylko najlepszych unikalnych aplikacji, które musisz sprawdzić.

Lista nie ma określonej kolejności, dlatego każdą aplikację warto pobrać, jeśli jeszcze jej nie używasz. Jeśli szukasz aplikacji dla dzieci, możesz sprawdzić te najlepsze bezpłatne aplikacje na Androida do zabawy i nauki dla dzieci. Więc bez zbędnych ceregieli, sprawdźmy te niezwykłe aplikacje, które warto pobrać.

Logicznie – Wiadomości Obsługiwane przez AI

Logicznie wspierane przez AI wiadomości

Logicznie jest aplikacją wiadomości, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do kategoryzowania wiadomości według następujących perspektyw – pozytywne, negatywne i zrównoważone. Pomaga to czytelnikowi w dokonaniu wyboru sposobu odbioru wiadomości. Aplikacja jest przeznaczona głównie dla indyjskich wiadomości i jest kuratorem postów z kilku wiodących mediów.

Oprócz kategoryzacji artykułów prasowych AI tworzy także oś czasu dla wiadomości. Dlatego będziesz mógł zobaczyć, kiedy incydent został zgłoszony po raz pierwszy, i dalsze działania, które pojawią się później. Ta wyjątkowa aplikacja z wiadomościami jest zdecydowanie warta sprawdzenia. Mamy całkiem niezłą listę najlepszych aplikacji Artificial Intelligence na urządzenia z Androidem, których nie możesz przegapić.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 1

Skrzynka pocztowa

Unikalna aplikacja Post Box na Androida

Jest to jedna z aplikacji z Google Digital Wellbeing zaprojektowanych w celu ograniczenia korzystania ze smartfona. Skrzynka pocztowa pomaga zminimalizować zakłócenia z telefonu, trzymając powiadomienia i wyświetlając je tylko o określonej godzinie. Oczywiście możesz ustawić czas na podstawie swoich preferencji. Jest to ratowanie życia dla tych, którzy podczas pracy często rozpraszają się swoimi telefonami. Powiadomienia są pogrupowane i uporządkowane. Dlatego możesz wyświetlić wszystkie powiadomienia, uznając je za zbyt przytłaczające.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 2

Just a Line

Tylko linia aplikacji rzeczywistości rozszerzonej

Jest to jedna z tych aplikacji, które po wypróbowaniu nie będą chciały przestać z niej korzystać. Just a Line pozwala po prostu narysować linię w rzeczywistości rozszerzonej. Możesz stworzyć wszystko, co chcesz, od pełnego szkicu po samą linię. To, co czyni ją wyjątkową, to możliwość poruszania się po narysowanych liniach i wyświetlania ich w przestrzeni 3D. Śledzenie aplikacji jest również doskonałe, dlatego linie pozostają w miejscu, w którym je narysujesz. Aby w pełni zrozumieć, co ma do zaoferowania aplikacja, musisz spróbować. Nie zapomnij przeczytać naszej szczegółowej recenzji Just a Line, aby dowiedzieć się więcej o tej aplikacji.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 3

Deepstash

Deepstash unikalna aplikacja na Androida

Ta genialna i unikalna aplikacja faktycznie pomaga w samodoskonaleniu i motywuje cię do stania się lepszą wersją siebie. Aplikacja jest pełna przydatnych i pouczających informacji, z których można się nauczyć, aby poprawić nawyki i wiele więcej. Możesz nauczyć się, jak żyć zdrowo, być lepszym liderem lub skutecznie zarządzać czasem, oprócz wielu innych rzeczy. Dzięki aplikacji, która jest stale aktualizowana o najlepsze posty z samodoskonalenia w Internecie, znajdziesz coś, co Cię inspiruje lub motywuje każdego dnia.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 4

Mubert

Unikalna aplikacja Mubert na Androida

Mubert zdecydowanie zasłużył sobie na miano wyjątkowej aplikacji na Androida. Ta fajna aplikacja wykorzystuje opatentowaną technologię sztucznej inteligencji do generowania muzyki. Oczywiście, jest zmieszany z samplami wygenerowanymi przez użytkowników i oferuje wyjątkowe wrażenia muzyczne.

W tej chwili nie ma innej generatywnej aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki, która pasowałaby do Muberta. Jakość dźwięku jest wysoka i masz do wyboru kilka różnych gatunków elektronicznych. Aplikacja z pewnością nie zastąpi tradycyjnych usług strumieniowego przesyłania muzyki. Jeśli jednak chcesz trochę muzyki w tle, musisz wypróbować Muberta.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 5

RunPee

Aplikacja Android RunPee

Ta aplikacja jest prawdopodobnie najbardziej niezwykłą aplikacją na naszej liście unikalnych aplikacji na Androida. Zasadniczo RunPee ma dużą bazę filmów, która jest aktualizowana co tydzień i pozwala określić, kiedy najlepiej wstać i sikać między filmami.

Jest to niezwykle przydatne, ponieważ nikt nie lubi przegapić ważnej sceny w filmie. Co więcej, pozwala również dokładnie wiedzieć, czego będziesz w tym czasie brakować. Dlatego możesz podjąć decyzję, jeśli chcesz przegapić tę część filmu. Istnieje również wbudowany zegar, który wibruje telefon, aby poinformować Cię, kiedy możesz iść i sikać między filmami. Oznacza to, że nie musisz za każdym razem sprawdzać telefonu.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 6

Nie przegap: jak uzyskać szybszą prędkość transmisji danych na Androidzie

DreamLab

Aplikacja Android DreamLab

Spośród wszystkich unikalnych aplikacji na Androida jest to najbardziej znaczące. I możesz coś zmienić na świecie, po prostu instalując tę ​​aplikację na swoim telefonie. Badania nad rakiem wymagają czasu i wytrzymałych komputerów na analizę danych i uzyskanie znaczących wyników. DreamLab to wyjątkowa aplikacja, którą można zainstalować, aby pomóc w badaniach nad rakiem.

Aplikacja działa poprzez pobieranie danych i wykorzystanie procesora smartfona do obliczenia i analizy tych danych przed odesłaniem ich z powrotem do naukowców. Nie musisz się martwić, że aplikacja wyczerpuje baterię, ponieważ działa ona tylko wtedy, gdy telefon jest podłączony. Dodatkowo możesz nawet wybrać, do którego projektu chcesz przyczynić się. DreamLab to naprawdę jedna z najlepszych unikalnych aplikacji na Androida.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 7

Przeglądarka Tor

Funkcje przeglądarki Tor

Jeśli naprawdę martwisz się o prywatność w Internecie, którą powinieneś być, musisz sprawdzić przeglądarkę Tor. Ta aplikacja przeglądarki to nie tylko kolejne narzędzie do przeglądania Internetu. Sieć Tor lub „The Onion Router” umożliwia użytkownikom przeglądanie Internetu bez śledzenia. To nie jest typowa usługa VPN, ponieważ dostawca usługi VPN zna twój adres IP. Jednak Tor ukrywa twój routing IP wszystko między kilkoma węzłami.

Dlatego prawie nikt nie może śledzić Twojej aktywności online. Oczywiście umożliwia także dostęp do „ciemnej sieci” lub „głębokiej sieci”. Jeśli jednak nie masz pewności, co robisz, zalecamy unikanie podejrzanych witryn. Powinieneś również sprawdzić w przeglądarce Orfox Tor prywatność online podczas przeglądania Internetu na swoim Androidzie.

Top 8 Unikalne aplikacje na Androida, które musisz wypróbować 8

To są 8 najbardziej unikalne aplikacje na Androida, które musisz sprawdzić. Wszystkie aplikacje wymienione na liście można pobrać bezpłatnie. Jeśli uważasz, że pominęliśmy wyjątkową aplikację, która zasługuje na miejsce na liście, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Czytaj dalej: Najlepsze aplikacje na Androida na telefony z dużym ekranem