Top Tech Trends zwrócić uwagę w 2020

Ludzie są żartobliwie nazywając 2020 „rok po fakcie” ze względu na jego podobieństwo do 20/20 wizji. Jednak w świecie technologii zawsze czekamy na kolejną dużą innowację.

Oto pięć trendów technologicznych, na które powinieneś zwrócić uwagę w tym roku.

1. The Rise of 5G

Słyszeliśmy wiele razy od dostawców usług sieciowych, które 2020 jest rokiem debiutu 5G dla użytkownika. Dowody są tam zbyt; 5G ma obecnie przyczółek na kilku miastach, a kilka telefony mają kompatybilność 5G.

2020 Trends 5g

Teraz, sieci komórkowe firmy dokonały ich pierwszy znak, będą pracować, aby rozszerzyć swoją domenę. Coraz więcej miast przyjdzie on-line z zakresu 5G, podczas gdy firmy wypchnąć telefonów kompatybilnych z tym nowym formacie. Telefony te będą prawdopodobnie używać nowe układy Qualcomm ogłoszone na początku 2019 r.

2. AI pomyśli o nas

Komputery muszą myśleć same za siebie to kluczowy obszar w informatyce. AI nie tylko zmniejszyć zapotrzebowanie na ludzi do poru poprzez danych, ale może to zrobić szybki jak błyskawica. AI jest bardzo przydatna do ubijania przez wszystkie dane, które leci w Internecie przy wysokich prędkościach.

2020 Trendy Ai

Istnieją również przełomowe badania nad uczeniem maszynowym. Natomiast regularne AI następujący wykaz wstępnie zestawu reguł, uczenie maszynowe pozwala eksperyment komputerowy dla siebie i rozwijać zasady na własną rękę.

Jak jest tech świat przyjęcia AI? Według GartnerPrzedsiębiorcy podwoi ich przyjęcie AI w roku 2020. Oznacza to, przedsiębiorstw będzie polegać na AI bardziej do rezygnacji przez dane, aby uzyskać wyniki. Będzie to trwało do 2022 r., Gdy firmy zastąpią mózgi organiczne cyfrowymi.

3. Zautomatyzowane samochody będą się inteligentniejsze

Obecnie w świecie automatycznych samochodów odbywa się wyścig. Producenci starają się jako pierwsi zbudować tak zwany „poziom 5”Zautomatyzowany samochód. Samochody samojezdne są sklasyfikowane pod względem poziomu inteligencji i poziomu 0 jest regularny „głupia” samochód i poziomu 5 nie wymaga interwencji człowieka w ogóle.

W tej chwili, inteligentne samochody są wokół poziomu 1 lub 2. Niektóre firmy dążą do wyższych poziomów w 2020 r., Aby wyprzedzić konkurencję. Scott Keogh, prezes Audi, chce Poziom 4 samochody 2020 roku:

No i oczywiście ogłoszenie o tym było podekscytowane. Mówiliśmy o wysoce zautomatyzowanych pojazdach w wielu sytuacjach do 2020 roku. W produkcji będzie to automatyzacja autonomii czwartego poziomu, więc jest ogromna, naprawdę ogromna.

Qualcomm, spółka wyraźnie nie usatysfakcjonowany tylko wpychać 5G, również chce pomóc samochodów smart świat. Na początku 2020 roku ogłoszono Snapdragon jazdy dla inteligentnych samochodów. To może teoretycznie zasilać Level 4 lub 5 samochód, ale można go również „obniżyć”, aby w razie potrzeby zapewnić niższy poziom autonomii.

4. Wideo Gaming Will Up ciepła

Jeśli producenci i programiści dotrzymają terminów premiery, rok 2020 będzie rokiem pełnym gier wideo.

Wiele przebojów zaplanowano na okres od marca do kwietnia. Końcowy Fantasy 7 Remake, Doom Eternal, Cyberpunk 2077 i niedawno ogłoszony remake Pokemon Mystery Dungeon są planowane w tym okresie wraz z innymi ciężkimi hitterami.

Prawdziwa walka jednak rozpoczną się pod koniec roku 2020. To wtedy PS5 i Xbox serii X są zaplanowane do wydania. Z Microsoft i Sony są dwa górne pretendentów do surowej mocy konsoli, to będzie ciekawa walka, aby zobaczyć, który z nich wychodzi na wierzchu.

5. Drukowanie 3D dostanie jeszcze lepiej

Drukarki 3D już znalazł dom w przedsiębiorstwach na całym świecie, ale 2020 może je zobaczyć rozprzestrzeniać nawet dalej. Przewiduje się, że to będzie drukarek 3D drukuj szybciej, używaj więcej materiałów i znajdź się w niszach że nie były one w trakcie 2019 r.

Trendy 2020 Printer

Jeden z tych nisz jest świat medyczny. Firmy są już robi dobrą robotę drukowania protezy kończyny dla pacjentów, ale oni nie zatrzymując się tam. Naukowcy stworzyli również Skóra 3D drukowane, Która była z powodzeniem szczepione na mysz.

Foresight jest 2020

2020 może być świetnym rokiem dla technologii. Pamiętaj, aby mieć oko na tych pięciu obszarów tech, jak istnieje duża szansa, że ​​oni duży wpływ w tym roku.

Które są czekasz najbardziej? Czy może jest coś, za czym tęsknimy, za co Twoim zdaniem powinniśmy uważać? Daj nam znać poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?