Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Transformacja opieki zdrowotnej: ekskluzywny wywiad ze współzałożycielami Alyve Health

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Transformacja opieki zdrowotnej: ekskluzywny wywiad ze współzałożycielami Alyve Health

W miarę szybkiego rozwoju branży opieki zdrowotnej pojawiają się innowacyjne start-upy z nowymi rozwiązaniami, które pozwalają sprostać długotrwałym wyzwaniom. Jedną z takich firm jest Zdrowie Alyvestartup zajmujący się technologią opieki zdrowotnej, którego celem jest poprawa wyników i doświadczeń pacjentów za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy.

W niedawnym wywiadzie mieliśmy przyjemność rozmawiać Shashank Avadhani, CEO, i Sushant Roy, COO i CBO Alyve Health. Podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat misji firmy, jej innowacyjnej platformy i przyszłości technologii opieki zdrowotnej.

Innowacyjne produkty i usługi Alyve przyciągnęły uwagę wielu osób z branży i byliśmy podekscytowani, mogąc dowiedzieć się więcej o ich podróży i wizji firmy.

StartupTalky: Jaki produkt oferujecie? Jak działa produkt? Jakie problemy rozwiązuje?

Alyve Health jest jedna platforma docelowa dla wszystkich potrzeb związanych ze zdrowiem. Pozwala członkom uzyskać dostęp do wszystkich korzyści zdrowotnych, z których skorzystali w ramach planów grupowych lub samodzielnego zakupu, w jednym miejscu. Platforma zyskała popularność dzięki setkom grup i grup członków korzystających z bezgotówkowych lub zniżkowych opcji opieki zdrowotnej.

Dzięki Alyve Health członkowie nie muszą już nawigować po wielu placówkach opieki zdrowotnej, aby uzyskać dostęp do świadczeń zdrowotnych, do których są uprawnieni. Zamiast tego mogą uzyskać dostęp do tego na jednej platformie, w tym do ubezpieczenia, badań kontrolnych, opieki ambulatoryjnej, fitnessu i opieki profilaktycznej. To nie tylko oszczędza czas, ale także pomaga członkom w osiąganiu postępów w realizacji ich celów zdrowotnych.

Platforma Alyve Health rozwiązuje następujące problemy:

Dla członków:

  • Poprawia świadomość wszystkich dostępnych ubezpieczeń (ubezpieczenia, badania kontrolne, ambulatoryjne, fitness i opieka profilaktyczna)
  • Zapewnia dostęp do wszystkich korzyści na jednej platformie, zapewniając w ten sposób zintegrowaną opiekę zdrowotną na każdym kroku i eliminując podatność na zagrożenia związane z podróżami opieki zdrowotnej od filaru do stanowiska
  • Przyspiesza i poprawia postępy pacjenta w kierunku jego celów zdrowotnych i wyników

Dla grup:

  • Eliminuje konieczność negocjowania przez zespoły HR i administracyjne z wieloma dostawcami w celu zapewnienia atrakcyjnych korzyści zdrowotnych dla ich członków. Platforma konfiguruje wiele pokrycia i korzyści od różnych dostawców na jednej platformie.
  • Maksymalizuje korzyści finansowe skali podaży i pomaga walczyć z rosnącymi kosztami opieki zdrowotnej poprzez przesunięcie wydatków na profilaktykę

StartupTalky: Jakie są kluczowe strategie/hacki, którymi podążasz od początku? Możesz również uwzględnić dowolne powiązanie/partnerstwo

Alyve Health stosuje dwie podstawowe strategie: Otwarta akwizycja I Otwarte doświadczenie.

Otwarte pozyskiwanie: Nasza platforma wykracza poza grupy korporacyjne i jest skierowana do grup pokrewieństwa niebędących pracodawcami. Obsługujemy również grupy grup, takie jak domy maklerskie i firmy ubezpieczeniowe, i jesteśmy pionierami tej strategii. Open Acquisition zapewnia nam lepszy dostęp do rynku i umożliwia obsługę znacznie szerszego grona członków.

Z drugiej strony, Open Experience to podejście, które w Alyve Health stosujemy, aby zapewnić naszym członkom łatwy dostęp do wszystkich świadczeń zdrowotnych. Zapewniamy członkom wygodę jednego punktu dostępu do wszystkich świadczeń zdrowotnych, niezależnie od tego, czy zostały zakupione na platformie, czy nie.

Rekommenderad:  Jak tworzyć niestandardowe grupy odbiorców w Google Ads

Platforma jest obsługiwana przez technologię sztucznej inteligencji i specjalistyczne przewodniki dotyczące opieki, aby zapewnić członkom opiekę wysokiej jakości przez cały okres opieki zdrowotnej.

StartupTalky: branża, wielkość rynku docelowego, udział w rynku. Jak to obliczyłeś/znalazłeś? Gdzie widzisz swoją branżę w ciągu najbliższych pięciu lat?

Ponieważ platforma Alyve Health odblokowuje wszystkie objęte ubezpieczeniem świadczenia zdrowotne, nasz docelowy rynek adresowalny (TAM) jest chronionym lub ubezpieczonym segmentem całego rynku opieki zdrowotnej. Ta TAM jest już obszerna, kosztuje 26 mld USD i obejmuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne, korporacyjne świadczenia zdrowotne i rządowe programy ubezpieczeniowe. Co więcej, jest rośnie znacznie szybciej niż segment rynku Out of Pocket Expenses (OPE).. Oczekuje się, że w ciągu następnej dekady Indie szybko staną się gospodarką objętą ochroną, z przewidywanym TAM na poziomie 440 mld USD.

StartupTalky: Gdzie widzisz swoją firmę 5/10 lat później?

Ponieważ korzyści zdrowotne stają się coraz bardziej powszechne, a Indie zmierzają w kierunku gospodarki zdrowotnej pokrywającej 500 mld USD, oczywiste jest, że Hindusi potrzebują przejrzystej i wygodnej metody dostępu do korzyści zdrowotnych i osiągnięcia swoich celów zdrowotnych. Misją Alyve Health jest zaspokojenie tego znaczącego zapotrzebowania w sposób zorientowany na członków.

StartupTalky: Podziel się swoimi przyszłymi planami dotyczącymi funkcji produktu lub wszelkich planów ekspansji biznesowej.

Będziemy nadal inwestować w budowanie kompleksowego ekosystemu i zapewnianie wspaniałych wrażeń z korzystania z produktu. Aby to osiągnąć, opracujemy inteligentne systemy podpowiedzi w ramach naszych podróży produktowych, które pomogą członkom podjąć określone działania, aby zbliżyć się do osiągnięcia ich celów zdrowotnych.

Ponadto będziemy inwestować w budowanie naszej marki jako zaufanego miejsca docelowego dla wszystkich podróży związanych z opieką zdrowotną naszych członków. Będzie to wymagało od nas rekrutacji i rozwoju najbardziej utalentowanych zespołów na różnych funkcjach i poziomach.

StartupTalky: Jaka jest długo- i krótkoterminowa wizja firmy? Jakie jest główne przekonanie stojące za prowadzeniem firmy? Jakie jest motto?

Nasza wizja jest stworzyć platformę zdrowia, której miliony członków mogą zaufać ze względu na wygodę i podejście zorientowane na wyniki. W krótkim okresie chcemy stać się miejscem docelowym dla ponad miliona Hindusów poszukujących kompleksowych rozwiązań zdrowotnych.

Istniejące sieci i oferty opieki zdrowotnej są fragmentaryczne, co skutkuje nieoptymalnymi doświadczeniami, wysokimi kosztami i niezadowalającymi wynikami. Stawiając naszych członków w centrum wszystkiego, co robimy, dążymy do poprawy wyników zdrowotnych i zmniejszenia ogólnych kosztów opieki zdrowotnej.

StartupTalky: Jakie są Twoje USP i innowacje?

Jednym z unikalnych punktów sprzedaży Alyve Health jest nasz otwarta platforma architektoniczna, która umożliwia naszym członkom dostęp do korzyści oferowanych przez ich grupę oraz tych, które sami wykupili, takich jak inne plany ubezpieczeniowe i świadczenia zdrowotne. Nasza platforma działa płynnie dla wszystkich naszych członków, niezależnie od ich grupy, ubezpieczyciela, brokera, agenta itp.

Rekommenderad:  Co to jest NARF (Amazon program zdalnej realizacji w Ameryce Północnej)?

Oprócz tego nasza platforma jest przeznaczona do skoordynowanej opieki i programów opartych na wynikach. W zależności od wybranego programu nasza platforma generuje zadania angażujące wielu ekspertów, takich jak dietetycy, trenerzy nawyków i lekarze. Dzięki temu nasi członkowie otrzymują kompleksową i spersonalizowaną opiekę dostosowaną do ich konkretnych potrzeb.

Włączamy również grywalizację do naszej platformy, która nagradza zdrowe działania i zachęca naszych członków do dbania o swoje zdrowie. Wyzwania, zasady i nagrody można dostosować do różnych grup, dzięki czemu jest to zabawny i skuteczny sposób promowania zdrowych nawyków i zachowań.

StartupTalky: Jakiej rady udzieliłbyś osobom i grupom, które chcą poprawić swoje wyniki zdrowotne przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów opieki zdrowotnej?

Jeśli chcesz zmaksymalizować korzyści zdrowotne, rozważ skupienie się na profilaktyce i wynikach zdrowotnych, zamiast po prostu płacić za leczenie i usługi w razie potrzeby. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego jest przejście plan subskrypcji oparty na wynikach. Dzięki naliczaniu opłat w oparciu o pożądane wyniki, takie jak utrata wagi lub leczenie cukrzycy, plany te mogą pomóc w ustaleniu priorytetów dotyczących zdrowia i osiągnięciu celów.

Kolejną wskazówką jest wykorzystanie siły grup i skalowanie ekonomii poprzez dostęp do wszystkich korzyści za pośrednictwem jednej platformy, takiej jak Alyve Health. Może to usprawnić opiekę zdrowotną i pomóc w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji dotyczących opieki.

Na koniec rozważ inwestowanie w inicjatywy zmieniające kulturę, które pomogą Ci zachować motywację i zaangażowanie w swoje zdrowie. Może to obejmować poszukiwanie wzorowych liderów ds. zdrowia, udział w wydarzeniach hybrydowych, takich jak cyklaton z obsługą aplikacji, lub dołączanie do motywujących wyzwań zdrowotnych. Przyjęcie proaktywnego podejścia do zdrowia może zoptymalizować korzyści zdrowotne i pomóc Twojej grupie cieszyć się zdrowszym i szczęśliwszym życiem.

StartupTalky: Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na branżę medyczną i jak Alyve Health dostosowała się do zmieniających się potrzeb swoich klientów?

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na branżę opieki zdrowotnej, przyspieszając świadomość i przyjęcie ubezpieczeń zdrowotnych i usług zdrowotnych w całym kraju. W rezultacie cyfrowe zdrowie stało się nową normą, a wiele osób korzysta teraz z technologii, aby rozmawiać z lekarzami przez telefon lub zamawiać leki przez Internet.

Coraz większą popularnością cieszą się również podróże hybrydowe, łączące elementy cyfrowe i fizyczne. Takie podejście pozwala pacjentom uzyskać to, co najlepsze z obu światów, wykorzystując wygodę cyfrowej opieki zdrowotnej, a jednocześnie w razie potrzeby nadal uzyskując dostęp do usług osobistych.

W Alyve Health dostrzegliśmy znaczenie tych zmian i skupiliśmy się na przybliżeniu naszym członkom zarówno cyfrowej, jak i osobistej opieki zdrowotnej. Nasza platforma została zaprojektowana tak, aby zapewniać wartość finansową i wygodę, dzięki funkcjom takim jak konsultacje telemedyczne, usługi apteki internetowej oraz dostęp do sieci zaufanych świadczeniodawców. Przyjmując te nowe normy, możemy nadal zapewniać naszym członkom wysokiej jakości opiekę i wsparcie, bez względu na wyzwania, jakie może przynieść przyszłość.

Rekommenderad:  MSI może mieć w tym roku najlepszy 14-calowy laptop do gier

StartupTalky: Czy możesz opowiedzieć nam o konkretnej historii sukcesu, w której firma Alyve Health była w stanie pomóc osobie lub grupie poprawić wyniki zdrowotne przy jednoczesnym obniżeniu kosztów?

Jednym z głównych sukcesów Alyve Health jest nasza zdolność do obsługi grup pracowników niebędących pracodawcami za pośrednictwem naszej platformy. Koncentrując się na grupach o podobnych zainteresowaniach i zapewniając niedrogie świadczenia zdrowotne, takie jak ubezpieczenie doładowania i cyfrowe plany zdrowotne, dotarliśmy do szerokiego grona osób, które w przeciwnym razie mogłyby nie mieć dostępu do tych zasobów.

Za pośrednictwem naszej platformy członkowie tych grup mogą uzyskać dostęp do wysokiej jakości opieki profilaktycznej, w tym m.in e-diagnostyka, telekonsultacje, usługi e-apteki, programy fitness online, programy odchudzające, joga i inne. Oferując grupom te usługi po „cenach hurtowych”, poprawiliśmy kondycję systemu, jednocześnie zarządzając całkowitymi kosztami opieki zdrowotnej.

Jedna z godnych uwagi historii sukcesu dotyczy dużej organizacji non-profit współpracującej z Alyve Health w celu zapewnienia świadczeń zdrowotnych swoim członkom. Dzięki naszej platformie mogliśmy zaoferować szereg cyfrowych usług zdrowotnych, w tym konsultacje telemedyczne i usługi apteki internetowej, a także dostęp do sieci zaufanych świadczeniodawców.

W wyniku tego partnerstwa członkowie organizacji mogli uzyskać dostęp wysokiej jakości opiekę w przystępnej cenie, a przez naszą platformę przeszło już kilka milionów wydatków na hospitalizację. Świadcząc te usługi, poprawiliśmy ogólny stan zdrowia i samopoczucie członków organizacji, demonstrując jednocześnie siłę cyfrowego zdrowia w osiąganiu pozytywnych wyników w branży opieki zdrowotnej.Table of Contents