Trust.Zone VPN Review – Technipages

Trust.Zone VPN Review - Technipages 1

Trust.Zone to średniej wielkości dostawca VPN, który oferuje ograniczony bezpłatny okres próbny. Ma rozsądną liczbę funkcji i dobrą cenę, ale zapewnia tylko aplikacje własne Windows i Android.

Plusy Cons
3-dniowy bezpłatny okres próbny Słaba polityka zwrotów
Niskie ceny Polityka prywatności jest niejasno sformułowana.
Brak wycieków w aplikacjach własnych Aplikacje własne są dostępne tylko dla Windows i Android.
Wsparcie i przewodniki dotyczące aplikacji innych firm są dostępne do użytku na innych platformach.
Oferowane dedykowane adresy IP
Można dodać wsparcie dla 3 dodatkowe urządzenia
Może płacić anonimowymi kryptowalutami
Dostępne jest silne szyfrowanie i protokoły.
Rozsądny zakres serwerów, szczególnie w Europie i Ameryce Północnej
Płatne dodatki objęte są taką samą długoterminową zniżką jak abonament.
Obsługiwane strumieniowanie i torrentowanie

Bezpieczeństwo

Trust.Zone oferuje trzy protokoły VPN, chociaż nie wszystkie z nich są obsługiwane na wszystkich platformach. Protokoły to OpenVPN, L2TP i IKEv2. Tam, gdzie to możliwe, należy używać OpenVPN, ponieważ jest to standardowy protokół VPN i zapewnia największą stabilność i bezpieczeństwo. Tam, gdzie to możliwe, należy unikać protokołu L2TP, ponieważ jest on stary i nie zapewnia tego samego poziomu bezpieczeństwa.

Trust.Zone domyślnie korzysta z najsilniejszego dostępnego 256-bitowego algorytmu szyfrowania AES w celu zabezpieczenia połączenia urządzeń z serwerem VPN.

Prywatność

Trust.Zone twierdzi, że nie rejestruje żadnych danych użytkownika w swojej polityce prywatności, jednak określone sformułowanie sugeruje, że może rejestrować aktywność przeglądania i nie wiązać ich z konkretnymi użytkownikami.

Wszystkie nasze serwery VPN na całym świecie NIE przechowują żadnych plików dziennika, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej prywatności. Wszystkie dane dotyczące użytkowania są anonimowe i nie są powiązane z Twoim prawdziwym, publicznym adresem IP.

Niestety, nie ma sposobu, aby stwierdzić na pewno, co się dzieje, więc w przypadku braku niezależnego audytu musimy ufać, że Trust.Zone naprawdę nic nie rejestruje.

W Trust.Zones nie ma wycieków z adresów IP, DNS ani WebRTC Windows i aplikacje na Androida. Może to nie dotyczyć rozwiązań innych firm używanych do łączenia się z jego usługą na innych platformach.

Rozsądny rozmiar sieci

Trust.Zone udostępnia swoim płatnym członkom 183 serwery w ponad 90 regionach w 38 krajach, użytkownicy z bezpłatnych poziomów mają dostęp do 108 takich serwerów.

Dostęp

Trust.Zone ma dziesięć serwerów VPN specjalnie oznaczonych jako serwery Netflix, możesz być w stanie odnosić sukcesy z innymi serwerami, ale powinny one być pierwszym przystankiem dla każdej usługi przesyłania strumieniowego.

Ruch P2P, taki jak torrentowanie, jest dozwolony na wszystkich serwerach VPN Trust.Zone.

Cena i platformy

Trust.Zone zapłacił plany, zaczynając od $2.33 dla dwuletniej subskrypcji obejmującej do pięciu urządzeń. Krótsze okresy subskrypcji wynoszące jeden rok i jeden miesiąc obsługują tylko trzy urządzenia.

Dostępny jest trzydniowy bezpłatny okres próbny, który nie wymaga podania żadnych szczegółów płatności, jest ograniczony do 1 GB, ale nie jest to nieuzasadnionym ograniczeniem danych.

Dedykowane adresy IP są opcją i kosztują od $1 i $3.33 miesięcznie (w tym 2- rok rabatu za subskrypcję) w zależności od kraju, w którym chcesz adres IP. Dostępne kraje dla dedykowanych adresów IP to Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i USA.

Możliwe jest również dodanie obsługi kolejnych trzech urządzeń jednocześnie za dodatkowe $1 miesiąc.

Anonimowe płatności są dostępne w formie kryptowalut. Dostępne kryptowaluty to Bitcoin, Emercoin, Verge i Cloakcoin. Płacenie za pomocą dowolnej formy kryptowaluty daje również 10% zniżki w porównaniu z bardziej tradycyjnymi metodami płatności.

Trust.Zone oferuje aplikację VPN dla obu Windows i Android; udostępniają również pliki konfiguracyjne i przewodniki dla systemów macOS, iOS, Linux, routerów, telewizorów Smart TV, Amazon Fire Stick, PlayStation i Xbox 360.

Dodatki

Przełącznik zabicia VPN jest opcją opisaną w Windows i aplikacje na Androida. Ta funkcja może, ale nie musi być obecna w aplikacjach innych firm używanych na innych platformach.

Można dodać obsługę trzech dodatkowych urządzeń jednocześnie, statyczny adres IP można również dodać w jednym z sześciu krajów. Na cenę tych dodatków ma również wpływ zniżka oparta na długości subskrypcji.