Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Tryb ciemny” WhatsApp przyjedzie we wrześniu dla niektórych osób smartphones


Nadejście „trybu ciemnego” na WhatsApp jest bliskie, a to będzie szczęśliwy telefon komórkowy, który będzie miał aktualizację.

WhatsApp

Wreszcie, jedna z funkcji najbardziej oczekiwanych przez użytkowników. WhatsApp, ponieważ główna aplikacja do przesyłania wiadomości jest w „trybie ciemnym”, ta opcja pozwala nam zmienić kolor tła aplikacji.

Jak dowiedział się WABeta Info, „tryb ciemny” z WhatsApp przyszły wrzesień nadejdzie na wszystkie telefony komórkowe Apple, szczególnie te, które są aktualizowane w iOS 13. Zasadniczo oznacza to, że jeśli masz iPhone'a, który można zaktualizować, możesz być jednym z pierwszych, który ma słynny „tryb ciemny”.

WhatsApp doda 59 nowych ikon i 230 opcji do wyboru koloru i płci

Obecnie nie wiadomo, kiedy „tryb ciemny” zostanie aktywowany na wszystkich telefonach z Androidem. Chociaż wiadomo, że jest to dziesiąta wersja sistema operativo Android Q firmy Google ma już tę opcję.

Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień, a następnie Czat i włączyć przełącznik narzędzi, który pozwala na zmianę z jasnych kolorów na pionowe. Ponadto Info WA WA udostępnia serię zrzutów ekranu z tego, jak będzie wyglądał „tryb ciemny” w menu WhatsApp i jakie rzeczy będą puste, ponieważ korzystaliśmy z aplikacji.

Ta funkcja jest już dostępna YouTube, Instagram, Facebook Messenger i Twitter Nie tylko oszczędzają energię, ale także zapobiegają nadmiernemu napięciu oczu, gdy widzisz telefon w słabym świetle na ekranie telefonu komórkowego, zwłaszcza w nocy.

To nadchodzi nowy emoji WhatsApp przed końcem roku: