Trzy aplikacje (aplikacje), które są przydatne dla iPhone’a 6, 6…

Wykorzystaj w pełni swój iPhone z tą aplikacją

Istnieją aplikacje na iPhone’a, które nie są dostępne w sistema operativo ale są dostępne i że wcześniej lub później wszyscy użytkownicy będą potrzebować na swoim iPhonie, ta przydatna aplikacja pomaga nam wykonywać specjalne zadania, aby w pełni wykorzystać nasze urządzenia z iOS. Więc zostawiamy cię 3 Przydatne aplikacje, których nie można utracić na telefonie iPhone 6iPhone 6 Plus i inne modele iPhone’a.

Trzy aplikacje (aplikacje), które są przydatne dla iPhone'a 6, 6 Również 5S, 5C, 5 i 4S 2

Calcbot

Zawsze potrzebujemy kalkulatora i chociaż iPhone zawiera się w sobie, jest on zintegrowany z sistema operativo mobilny AppleChociaż iOS nie zawsze jest tak wydajny, jak wszyscy chcemy, z tego powodu, jeśli czujesz się utożsamiany z tą sytuacją, powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu aplikacji. Calcbot 2, który jest obecnie bezpłatny w App Store. Jest to inteligentny kalkulator, z wieloma opcjami i bardzo łatwy w użyciu, oprócz wielu funkcji i narzędzi.

Również Calcbot na iOS 8 Obejmuje również pomiary i przelicznik walut, dostępny poprzez zakupy w aplikacji, z obsługą do 500 jednostek miar, a także historię przechowywania najnowszych operacji i synchronizacji ze wszystkimi urządzeniami iOS (iPhone, iPad ).

Calcbot – inteligentny kalkulator w App Store, wymaga iOS 8.1 lub nowszy Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod touch. Ta aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone 5iPhone 6 i iPhone 6 Więcej Dostępne w: angielskim.

Ślizgać się

Ślizgać się To nowa aplikacja przeznaczona dla urządzeń portátiles i że jest wyraźnie zorientowany na wydajność. Celem aplikacji Swipes jest ułatwienie użytkownikom ustalania własnego codziennego programu. Jest to możliwe dzięki intuicyjnym ruchom palców i pisaniu możliwie jak najmniej, ta aplikacja pozwala szybko wybierać terminy i listy zadań oraz nimi manipulować.

To narzędzie ma również interfejs, do którego można uzyskać dostęp przez Internet i który jest wyposażony we wszystkie funkcje aplikacji bezpośrednio z komputera. Dzięki temu i gestom, które pozwalają na dostęp do podstawowych poleceń aplikacji, Swipe jest prostą i szybką aplikacją, z opcjami, których nie można przestać używać, takimi jak możliwość powiązania jej z kontem Evernote.

Przesuń: aby utworzyć listę i menedżera zadań, aby zaplanować, zaplanować i osiągnąć swoje cele w App Store, wymaga iOS 7.0 lub nowszy Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod touch. Ta aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone 5iPhone 6 i iPhone 6 Więcej Jest dostępny w językach: duńskim, angielskim.

Ekspander telefoniczny

Ekspander telefoniczny Jest to nowa aplikacja na urządzenia z systemem iOS, która jest wyposażona w ważne funkcje o dużym potencjale, takie jak możliwość czyszczenia wszystkich plików tymczasowych, które zajmują miejsce w sposób cichy i bezużyteczny z urządzenia. Korzystając ze stylu podobnego do tego typu aplikacji, który został zaprojektowany dla komputerów Mac, PhoneExpander przeprowadza intensywną analizę na iPhonie lub iPadzie, a następnie przystępuje do czyszczenia przestarzałych plików, czyszcząc miejsce, w którym będzie można zainstalować nowe aplikacje.

PhoneExpander jest w publicznej fazie beta i można go pobrać za darmo tutaj.

Ta aplikacja PhoneExpander to oprogramowanie, które można zainstalować bezpośrednio na naszym komputerze Mac, a po podłączeniu iPhone’a aplikacja przeprowadzi dokładną analizę, zanim uaktywni wszystkie opcje, które pozwolą nam zwolnić jak najwięcej miejsca w urządzenie iOS. Wśród różnych narzędzi, które ma ta aplikacja, możemy również znaleźć możliwość zindywidualizowania największego pliku lub pamięci podręcznej aplikacji zainstalowanych na urządzeniu, a następnie kontynuować usuwanie.