Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

TunnelBear udostępnia swoją popularną usługę VPN w przeglądarce Chrome jako rozszerzenie przeglądarki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: TunnelBear udostępnia swoją popularną usługę VPN w przeglądarce Chrome jako rozszerzenie przeglądarki

Sieć jest niesamowita, ale ma też ciemną stronę. Firmy, na których polegasz na co dzień, śledzą Twój ruch w Internecie; na przykład złośliwe umysły w dalszym ciągu podsłuchują Twoje dane, a dzięki temu mamy wydawców, którzy nie przestają obsługiwać okropnych reklam. Istnieją narzędzia umożliwiające obejście tego wszystkiego, ale wymagałoby to większych inwestycji i wysiłku z Twojej strony oraz dużego zużycia zasobów komputera. Meet , narzędzie do wirtualnej sieci prywatnej z ponad 5 milionowa baza użytkowników. Firma właśnie wypuściła ok Rozszerzenie Chrome który służy jako szwajcarski scyzoryk oficerski na wszystkie Twoje problemy internetowe.

Jest wiele rzeczy, które odróżniają TunnelBear od reszty. Na przykład interfejs użytkownika jest prosty, czego najwyraźniej nie można oczekiwać od narzędzia tej klasy.

Co ciekawe, TunnelBear nie sprawdza się w pełni jako tradycyjne narzędzie VPN. Wręcz przeciwnie, szyfruje jedynie dane przesyłane strumieniowo do przeglądarki i poza nią. Jak twierdzi firma, dane są chronione wbudowanym w Chrome 128-bitowym szyfrowaniem AES, które jest bezpieczniejsze niż standardowe funkcje bezpieczeństwa oferowane przez wiele sieci VPN.

I to nie wszystko. Jak zauważa firma, oprócz możliwości wyboru spośród 14 różnych lokalizacji, w których można wybrać ulubione/wymagane ukryte miejsce, można go również użyć do ograniczenia poziomu irytacji dostarczanej w postaci reklam w Internecie i uniemożliwienia komukolwiek od śledzenia wzorców przeglądania Internetu.

TunnelBear, będąca jedną z popularnych bezpłatnych usług VPN, oferuje jedynie ograniczone dane osobom niebędącym subskrybentami. W momencie rejestracji otrzymasz bezpłatnie 250 MB danych przeglądania (uzupełniane co miesiąc), które możesz jednorazowo rozszerzyć do 750 MB, potwierdzając swój adres e-mail w firmie. Ale jeśli to nie spełni wszystkich Twoich potrzeb, możesz zapłacić $40,99 miesięcznie lub 44,99 USD rocznie i ciesz się nieograniczoną ilością danych.

Wyjdź na wir na tydzień i zobacz, czy to dla Ciebie. Możesz także sprawdzić jego komputery Mac, Androida i iOS Aplikacje.

Table of Contents