TVLock13 daje iPhone’om po jailbreaku starą animację blokowania inspirowaną telewizją

TVLock13 daje iPhone'om po jailbreaku starą animację blokowania inspirowaną telewizją 1

Czasami to prostsze rzeczy w życiu dają nam największą satysfakcję, a nowo wydana i darmowa modyfikacja jailbreak nazwana TVLock13 autorstwa Wesa, programisty iOS, stanowi wspaniały przykład czegoś tak prostego, co może poprawić komfort użytkowania Twojego iPhone’a.

Tak jak sugeruje nazwa poprawki, TVLock13 wprowadza klasyczną animację „wyłączania” inspirowaną telewizją do twojego telefonu po zablokowaniu go, AKA uśpiony. O ile nie żyjesz pod kamieniem, prawdopodobnie byłeś już świadkiem tej animacji, ponieważ przez lata była szczególnie popularna wśród jailbreakerów. Największą zmianą jest to, że ta poprawka przenosi wrażenia na telefony z systemem iOS 13 bez żadnych kosztów.

Dla tych, którzy zastanawiają się, jak wygląda ta animacja, następujący animowany GIF stanowi najlepszy przykład:

TVLock13 daje iPhone'om po jailbreaku starą animację blokowania inspirowaną telewizją 2

Tę samą animację można uzyskać z popularnych poprawek jailbreak Springtomize i LockAnim, więc nie będziesz potrzebować TVLock13, jeśli używasz jednej z poprzednich opcji. Z drugiej strony TVLock13 jest dobrą alternatywą, jeśli jesteś tani lub w inny sposób brakuje Ci środków, a LockAnim oficjalnie nie obsługuje iOS 13. Ponadto możesz skonfigurować TVLock13…

Po zainstalowaniu TVLock13 dodaje dedykowany panel preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym użytkownicy mogą konfigurować parametry animacji ulepszenia według własnych upodobań:

TVLock13 daje iPhone'om po jailbreaku starą animację blokowania inspirowaną telewizją 3

Tutaj możesz:

 • Włącz lub wyłącz TVLock13 na żądanie
 • Wyłącz, gdy włączony jest tryb niskiego zużycia energii
 • Dodaj efekt blasku do animacji
 • Użyj płynnej animacji
 • Dostosuj grubość linii
 • Dostosuj rozmiar kropki
 • Dostosuj czas animacji zgniatania
 • Dostosuj czas pauzy
 • Dostosuj długość animacji zamykającej
 • Dostosuj czas zanikania kropek
 • Zresetuj wszystkie ustawienia do wartości domyślnych

Zalecamy ponowne wysłanie urządzenia w celu zapisania wszelkich wprowadzonych zmian.

Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem TVLock13, możesz pobierz go za darmo z repozytorium dewelopera za pośrednictwem swojego ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje urządzenia iOS 13 po jailbreaku i ich kod źródłowy jest dostępny na stronie GitHub dewelopera dla tych, którzy zastanawiają się, jak to działa.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z repozytorium GitHub dewelopera, możesz dodać je do preferowanego menedżera pakietów, używając następującego adresu URL:

https://wrp1002.github.io

Czy wolisz animację wyłączenia telewizora na swoim iPhonie lub iPadzie, czy możesz bez niej żyć? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.