Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Twarde składane smartfony? Samsung pokazuje, jak przetestował Galaxy Składanie w Z3 i Składanie w Z3

Opinia wielu użytkowników jest taka smartphones składane są bardziej kruche niż reszta. Ten pomysł nie jest generalnie prawdziwy i marki coraz częściej inwestują w tworzenie bardziej odpornego sprzętu.

Dzięki silnej obecności w tym segmencie, zakład Samsunga rośnie. Wiążą się z tym również bardziej intensywne testy, które marka teraz pokazała, ujawniając, jak ocenia odporność swojego smartphones składany.

Składane smartfony Samsung Galaxy Składany w Z3 Z składany w Z3

Pierwsze modele Galaxy Z Fold pokazał pewne słabości, które Samsung szybko rozwiązał. Było to widoczne w przypadku nowych modeli, które są teraz znacznie bardziej odporne i naturalnie lepiej chronione.

Aby zapewnić tę dodatkową siłę, Samsung nie był pobłażliwy wobec tych modeli. Poddał je najcięższym testom, aby mieć pewność, że mogą być następnie poddane wszelkim najbardziej agresywnym zabiegom w rękach użytkowników.

Oryginalny film

W powyższym filmie Samsung ujawnił, jasne jest, że prawie wszystkie sytuacje są oceniane. Pierwszy test ujawnił Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 do komory środowiskowej, w której znajdowały się w ekstremalnych warunkach temperaturowych i wilgotnościowych.

Nastąpił oczekiwany test zanurzeniowy, w którym smartphones Składane Samsungi od dawna odkładane są pod wodę do pracy. Wiąże się z tym test z rysikiem S Pen, wykorzystujący go do wielokrotnego pisania na ekranach, jak zrobi to każdy użytkownik.

Składane smartfony Samsung Galaxy Składany w Z3 Z składany w Z3

Ostatnim z testów, najbardziej agresywnym ze wszystkich, jest pasowanie. W sumie jest 200 tysięcy razy, kiedy jest otwierany i zamykany, co odpowiada 5 lat użytkowania, przy 100 otwarciach dziennie. Dochodzi do symulacji w Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 używają obu rąk iw różnych punktach.

W wyniku tych wszystkich bardzo agresywnych testów Samsung zapewnia, że Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 są odporne i przygotowane na każde użycie, nawet najbardziej agresywne dla smartphones składany.