Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Twitter Chce zwabić żądnych danych użytkowników mobilnych za pomocą „Twitter Lite’

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Twitter Chce zwabić żądnych danych użytkowników mobilnych za pomocą „Twitter Lite’

Twitter wydaje się, że dołączył do popularnego serwisu społecznościowego i aplikacji do przesyłania wiadomości, które zaczęły oferować wersję „Lite” swojej aplikacji. Ostatnim, który dołączył do listy, był Skype. Wersja Lite jest uruchomiona Twitter chce przyciągnąć uwagę użytkowników cierpiących na brak danych, którzy wolą mniejsze pakiety danych i kontrolują swoje wykorzystanie Internetu. Nie trzeba dodawać, że w wersji Lite Twitter jest skierowany głównie do rynków wschodzących i perspektyw, jakie niesie ze sobą dla serwisu mikroblogowego.

Nazywany Twitter Aplikacja Lite jest przeznaczona dla użytkowników spoza Stanów Zjednoczonych i mimo że oferuje tę samą funkcjonalność, co jej aplikacja nadrzędna, dostęp do wersji Lite można uzyskać, przechodząc na smartfonie na stronę mobile.twitter.com. Najlepsze jest jednak to, że pomimo braku rzeczywistej aplikacji Twitter Użytkownicy wersji Lite nadal będą otrzymywać powiadomienia na ekranie głównym. Facebook jako pierwsza uruchomiła aplikację Lite w 2015 r., a niedługo później Skype I YouTube. W rzeczywistości, YouTube Udostępniona wczoraj wersja Go Beta została stworzona z myślą o rynkach wschodzących i oferuje takie funkcje, jak udostępnianie offline.

„Nie czuliśmy, że docieramy do tych innych krajów wystarczająco dobrze, a to pozwoli nam zrobić to szybciej, taniej i z lepszym doświadczeniem niż dotychczas” – Keith Coleman, Twitter wiceprezes Ponadto firma twierdzi, że wykorzystanie danych w aplikacji spadnie o 40 procent dzięki pewnym usprawnieniom wprowadzonym na mobile.twitter.com. Oczekuje się również, że dodatkowa funkcja oszczędzania danych obniży wykorzystanie danych o kolejne 40 procent, co daje łącznie aż 70 procent.

Inne kraje, w tym Indonezja, Filipiny, Brazylia, Argentyna i Meksyk, również otrzymają tę funkcję Twitter Lite. To powszechnie znany fakt Twitter stara się nadrobić zaległości Facebook i pomimo dodania 4-procent w ubiegłym roku baza użytkowników wynosząca 319 milionów jest nadal w cieniu Facebook’S 1.9 Miliard. Warto wspomnieć, że aplikacje Lite oprócz tego, że pomogą nam zaoszczędzić na danych, pomogą także w oszczędzaniu baterii smartfona, prawda jest taka, że ​​sam rozważałem pozbycie się Twitter, Facebook, YouTubei użyj wersji „Lite”, aby przetestować pozytywny wpływ, jaki ma ona na żywotność baterii.

Table of Contents