Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Twitter Koło zaprojektowane z myślą o dotarciu do ograniczonej grupy odbiorców

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Twitter Koło zaprojektowane z myślą o dotarciu do ograniczonej grupy odbiorców

Twitter wprowadzili nową funkcję tzw Twitter Circle, który będzie nowym sposobem wysyłania tweetów do mniejszej grupy odbiorców.Twitter Kręgi zaprojektowane z myślą o dotarciu do ograniczonej grupy odbiorców

Nowa funkcja zapewni użytkownikom elastyczność wyboru, kto może oglądać i angażować się w ich zawartość na zasadzie „Tweet-by-Tweet”. Po otrzymaniu pozytywnej opinii w fazie testów, Twitter mam nadzieję, że zachęci to do bardziej intymnych rozmów i pomoże użytkownikom budować bliższe relacje z wybranymi obserwatorami.

Jak Twitter Koło może przynieść korzyści małym firmom

Nowa Twitter Koło Ta funkcja umożliwi małym firmom kontaktowanie się wyłącznie z określonymi użytkownikami – takimi jak firmy partnerskie, konkurenci, a nawet grupy klientów – zamiast publikowania tweetów, które każdy może zobaczyć i z którymi każdy może się kontaktować. Nowe funkcje pojawiają się jako opcja, gdy idziesz do opublikowania tweeta, a Twój krąg może składać się z maksymalnie 150 kont. W dowolnym momencie możesz dostosować, kto jest w kręgu, a obserwujący nie będą świadomi żadnych zmian, które wprowadzasz.

Twitter Tweety z kręgu będą wyświetlane z zieloną plakietką pod spodem i będą widoczne tylko dla użytkowników wybranych do kręgu. Tych tweetów nie można również przesyłać dalej ani udostępniać, a wszystkie odpowiedzi na oryginalny tweet pozostają prywatne i widoczne tylko dla Kręgu.

Społeczności we wspólnotach

Twitter użytkownik Zae, który prowadzi @itszaeok i ma ponad 131 000 obserwujących, powiedział o nowej funkcji: „Uwielbiam Twitter Circle, ponieważ pozwala ci kierować społecznością w twojej społeczności. Ktoś taki jak ja, kto ma większą platformę, nie zawsze może być tak otwarty i połączony z moimi przyjaciółmi, jak chcę Twitterdzięki czemu mogę łączyć się z szerszą publicznością, a także moimi osobistymi przyjaciółmi na tej samej osi czasu!”

Uprość media społecznościowe za pomocą Twitter Koło

Celem Twitter Circle pomaga użytkownikom czuć się bardziej komfortowo, tweetując i wyrażając siebie, a także eliminując potrzebę posiadania alternatywnych lub dodatkowych kont. Umożliwi to również małym firmom uniknięcie przełączania między ustawieniami kont chronionych i publicznych.