Twitter Testowanie nowej funkcji ograniczającej odpowiedzi na tweety

Twitter testuje nową funkcję, która pozwala użytkownikom określić, kto może odpowiedzieć na ich tweety i dołączyć do rozmowy. Ta funkcja jest obecnie dostępna dla niewielkiej liczby użytkowników na całym świecie, podała firma na oficjalnym blogu.

Firma dodała, że ​​decyzja o wprowadzeniu tej zmiany ma na celu zapobieganie nękaniu i usprawnienie rozmów. Jak już wiesz, ta nowa funkcja umożliwia Twitter użytkownicy ograniczają odpowiedzi tym, którzy je śledzą lub odwrotnie, a także tym, którzy są wspomniani w tweecie.

Twitter Testowanie nowej funkcji ograniczającej odpowiedzi na tweety 1(wizerunek: Twitter)

To powiedziawszy, tweety z włączonymi tymi ustawieniami nadal mogą być polubione, cytowane, przesyłane dalej i udostępniane. Twitter wyrazili optymizm w swoim poście na blogu w odniesieniu do tej nowej funkcji i zachęcili użytkowników do korzystania z niej z myślą o kreatywności.

Jak wspomniano wcześniej, nowa funkcja została wdrożona do testowania dla ograniczonej grupy osób Twitter na iOS, Androida i jego stronę internetową. Firma powiedziała, że ​​chętnie otrzyma również opinie użytkowników na ten temat.

(Źródło: Twitter Oficjalny blog)