Twitter testuj wątki rozmów w najlepszym stylu Reddit w wersji internetowej

Zdjęcie: przewodowy

Twitter Testuje charakterystyczną cechę Reddit, znanego forum, które używa wątkowego formatu konwersacji na swoich forach, co pomogłoby użytkownikom uzyskać większą organizację na osi czasu.

Popularna programistka Jane Manchung Wong skorzystała z inżynierii odwrotnej, aby odkryć bardzo przydatną funkcję Twitter, są to formaty wątków w wątkach, które pomagają pokazać naszą oś czasu w bardziej uporządkowany sposób.

Na początku listopada Wong odkrył tę funkcjonalność w platformie testowej Twttr, gdzie Twitter ocenia swoje funkcje, aby stwierdzić, czy zostały one zaimplementowane w stabilnej wersji sieci społecznościowej, jak zauważono TechCrunch

Aplikacja internetowa Twitter testujesz drzewo konwersacji typu reddit

Pomysł pojawił się po raz pierwszy w eksperymentalnej aplikacji Twttr na iOS, a teraz mógł również dotrzeć do aplikacji internetowej! Pomaga śledzić przebieg rozmowy.

Test zdany

Wygląda na to, że funkcjonalność wątków rozmów lub rozmów zagnieżdżonych przetestowanych w Twttr przeszła pomyślnie test, ponieważ jest teraz w Twitter wersja internetowa, zgodnie z ustaleniami dokonanymi przez Wonga za pomocą inżynierii odwrotnej.

Testowany format rozmów anidades Twitter służą one do uporządkowania rozmów, podobnie jak forum reddit, użytkownicy mogą również kliknąć wiadomość, aby określić, na które tweety odpowiadają.

Źródła wskazują, że ten format konwersacji w drzewie sprawia, że ​​oś czasu jest znacznie bardziej zorganizowana, dzięki czemu zapewnia lepszą widoczność. Wong zwraca również uwagę, że Twttr testuje inne funkcje używane w Reddit, takie jak oryginalny post tag, który wskazuje, kto rozpoczął wątek rozmowy, jest to bardzo podobne do ikony mikrofonu pokazanej na forum reddit.