TwitterBezpośrednie wiadomości obsługują teraz reakcje emoji podobne do iMessage

TwitterBezpośrednie wiadomości obsługują teraz reakcje emoji podobne do iMessage 1

Możesz teraz skorzystać z reakcji emoji podczas używania TwitterBezpośrednia funkcja przesyłania wiadomości.

Pozwala to reagować na wiadomości bez konieczności pisania czegokolwiek, podobnie jak w przypadku reakcji Tapback na AppleIMessage. Firma po raz pierwszy zaczęła testować tę świetną nową funkcję w zeszłym roku, a teraz jest dostępna dla wszystkich klientów na całym świecie za pośrednictwem Internetu, iOS i Androida, ogłoszona dziś rano usługa mikroblogowania Twitter Konto wsparcia

Dostępne reakcje emoji obejmują:

  • Kciuki w górę
  • Kciuk w dół
  • Roześmiana twarz
  • Smutna mina
  • Płacząca twarz
  • Serce
  • Ogień

Zgodnie z tweetem, możesz dodać reakcję, klikając serce i ikonę plusa, która pojawia się po najechaniu wskaźnikiem myszy na wiadomość w Internecie lub dwukrotnym dotknięciu jej w aplikacji mobilnej.

Powiedz więcej dzięki nowym reakcjom emoji dla wiadomości bezpośrednich!

Aby dodać reakcję, kliknij ikonę ❤️➕, która pojawia się po najechaniu wskaźnikiem myszy na wiadomość w Internecie lub naciśnij dwukrotnie wiadomość na telefonie komórkowym i wybierz emoji z wyskakującego okienka.

Więcej informacji o reakcjach DM: https://t.co/sdMumGDBYl https://t.co/QxMVmGt8eY

– Twitter Wsparcie (@TwitterSupport) 22 stycznia 2020 r

Spowoduje to wyświetlenie menu umożliwiającego reagowanie na wiadomość za pomocą odpowiedniego emoji.

Jeśli używasz starszej wersji telefonu komórkowego Twitter aplikacja, która nie obsługuje reakcji na wiadomości, reakcje będą wyświetlane jako wiadomości tekstowe podobne do efektów pełnoekranowych i bąbelkowych w Wiadomościach na iPhonie.

Reakcje emoji można dodawać zarówno do załączników tekstowych, jak i multimedialnych. Wszyscy uczestnicy rozmowy otrzymają powiadomienie za każdym razem, gdy do wiadomości zostanie dodana nowa reakcja.

Według TwitterFAQ, możesz łatwo cofnąć reakcję, która zostanie usunięta z wiadomości dla wszystkich uczestników. Jeśli chcesz zobaczyć listę użytkowników, którzy zareagowali na wiadomość, po prostu kliknij lub dotknij reakcji w rozmowie.

Jak ci się podoba ten nowy Twitter funkcja?

Daj nam znać, dzieląc się swoją opinią w sekcji komentowania poniżej.