Twój komputer z Windows 7 Przestanie działać w 2020 r., Tak się stanie

Microsoft ostrzega użytkowników o tym sistema operativo Windows 7 przyjąć prognozy, ponieważ firma przestanie wspierać sistema operativo 15 stycznia, a nieco ponad miesiąc, aby tak się stało, firma jest jeszcze bardziej skuteczna dzięki swoim ostrzeżeniom.

Firma Redmond jest znacznie bardziej wszechstronna dzięki powiadomieniom o końcu Windows 7, ponieważ platforma będzie teraz wysyłać powiadomienia pełnoekranowe w swojej następnej aktualizacji, napisano w oficjalna strona

W raporcie wskazują, że obecni użytkownicy Windows 7 Po 14 stycznia otrzymają powiadomienie na pełnym ekranie. Wynika to z faktu, że po tej dacie nie będą już wspierać sistema operativo Firma zapewnia więc, że zacznie funkcjonować niestabilnie.

Powiadomienia na pełnym ekranie

Gigant oprogramowania ogłosił, że planuje zintensyfikować kampanię, aby powiadomić użytkowników Windows 7 a od 15 stycznia doda powiadomienia o wygaśnięciu w samym pakiecie aktualizacji.

Powiadomienie poinformuje użytkowników, że ich sprzęt jest narażony na złośliwe oprogramowanie, ponieważ, jak mówią w firmie, nie ma aktualizacji zabezpieczeń, oprogramowania ani pomocy technicznej.

„Microsoft zdecydowanie zaleca używanie Windows 10 na nowym komputerze, aby uzyskać najnowsze funkcje zabezpieczeń i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. ”

Po powiadomieniu użytkownicy mogą wybierać między: Zapamiętaj mnie później; Dowiedz się więcej; lub nie przypominaj mi więcej. Jeśli użytkownicy nie klikną przycisku „Nie pamiętaj mnie ponownie” i po prostu zamkną ekran, będą nadal otrzymywać irytujące ostrzeżenia.