Twój przewodnik na prezenty świąteczne 2019: najlepsze prezenty techniczne poniżej 99 USD

Sezon wakacyjny dopiero się zaczyna, a to oznacza, że ​​prawdopodobnie zaczynasz otrzymywać prezenty dla osób z Twojej listy. Oto przydatny przewodnik na prezenty świąteczne dla kupujących z ograniczonym budżetem, którzy chcą kupić gadżety technologiczne.

1. Fitbit Inspire

Przewodnik po prezentach technicznych 99 Fitbit Inspire

Fitbit Inspire to idealny gadżet dla każdego orzecha zdrowia, którego znasz, który chce śledzić swój poziom sprawności i inne aspekty dobrego samopoczucia. Jest to podstawowy Fitbit, który nie oszczędza na funkcjach. Poręczny monitoruje aktywność przez cały dzień i automatycznie rozpoznaje, kiedy użytkownik robi coś związanego z kondycją. Na tym poręcznym są również komponenty do monitorowania snu i rejestrowania żywności. (49,95 USD)

2. Samsung Galaxy Dopasowanie

Przewodnik po prezentach technicznych 99 Samsung Galaxy Dopasowanie

Oprócz oferowania śledzenia kondycji, to poręczne pozwala wysyłać ustawione wiadomości tekstowe, jeśli komunikacja przychodzi, gdy masz pełne ręce roboty. Śledzi także tętno i poziom stresu, dzięki czemu łatwo jest wiedzieć, jak organizm sobie radzi w czasie pracowitych dni. Gdy czujesz się trochę zbyt zestresowany, aplikacja na Samsunga Galaxy Fit prowadzi Cię przez ćwiczenia oddechowe, aby się uspokoić. (79,99 USD)

3. Roku Streaming Stick +

Tech Gift Guide 99 Roku

To jest pilot z obsługą głosu który działa z najlepszymi serwisami streamingowymi, w tym Netflix, HBO Now i Hulu. Użytkownicy mają również dostęp do bezpłatnych treści, w tym wiadomości i muzyki. Ponieważ ten gadżet ma bezprzewodowy odbiornik dalekiego zasięgu, drążek oferuje czterokrotnie większy zasięg i silniejszy sygnał niż poprzednie modele. (29,99 USD do 12 USD /2 i 49,99 USD regularnie)

4. Dzwonek wideo RemoBell S.

Dzięki temu urządzenie, osoba, która otrzyma ten prezent, nigdy nie będzie zaskoczona, gdy otworzy drzwi gościowi. Działa z istniejącym okablowaniem dzwonka i daje 24 /7 możliwości monitorowania za pośrednictwem kanału wideo w wysokiej rozdzielczości.

Tech Gift Guide 99 Remobells

Istnieje również funkcja dwukierunkowej rozmowy, która jest przydatna, jeśli osoba chce przekazać instrukcje osobie przy drzwiach bez wstawania z kanapy. Gadżet obsługuje Amazon Alexa i Google Assistant, więc jest idealny dla kogoś, kogo znasz, który kocha inteligentne gadżety domowe i już rozpoczął kolekcję. (79 USD)

5. Amazon Echo Dot

Przewodnik po prezentach technicznych 99 Amazon Echo Dot

Amazon prawdopodobnie wprowadził trend smart home na wyższy bieg dzięki swoim inteligentnym głośnikom. Kropka echa jest niedrogą opcją, która zapewnia wszystkie możliwości, których ludzie oczekują od tych gadżetów. Słuchaj muzyki, kontroluj inne części inteligentnego domu i poproś Alexę o pomoc w ustawieniu minutnika, sprawdzaniu prognozy pogody lub odpowiedzi na pytanie. (Od 34,99 USD do AmazonOferta w Czarny piątek, w przeciwnym razie 49,99 USD)

6. Żarówki LED Peteme Smart

Tech Gift Guide 99 Peteme

Te żarówki pozwól ludziom kontrolować je bez uzupełniającego centrum. Mogą regulować oświetlenie za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych. Możliwe jest również przełączanie kolorów lub zastosowanie funkcji przyciemniania, aby ustawić nastrój. Aplikacja pozwala ustawić światła tak, aby działały zgodnie z harmonogramem lub aby żarówki w zaprogramowanej grupie działały jednocześnie. (27,99 USD za dwupak)

7. Zestaw słuchawkowy Astro Gaming A10

Tech Gift Guide 99 Astro A10

Jeśli masz ustawiony zestaw słuchawkowy do gier dla kogoś z Twojej listy, ten sprawdzony model jest jedną z najlepszych opcji przewodowej ceny. Zestaw słuchawkowy ma mikrofon typu flip-to-mute oraz wbudowaną regulację głośności. Wyściełane nauszniki oznaczają, że gracze czują się komfortowo nawet podczas długich sesji grania. (59,99 USD)

8. Samsung SSD 860 EVO 250 GB

Przewodnik po prezentach technicznych 99 Samsung Ssd

Ten dysk SSD to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto chce zaktualizować swój system komputerowy. Oferuje szybkie prędkości odczytu i zapisu wynoszące ponad 500 megabajtów na sekundę, co czyni go dobrym wyborem dla kogoś, kto naraża swoją maszynę na duże obciążenia i oczekuje stałej wydajności. Obejmuje również pięcioletnią ograniczoną gwarancję zapewniającą spokój ducha. (59,99 USD)

9. Fujifilm Instax Mini 9

Tech Gift Guide 99 Instax Mini 9

Myśleć o ten produkt jako powrót do natychmiastowych kamer z przeszłości, ale z pewnymi nowoczesnymi funkcjami. Aparat zapewnia natychmiastowe fizyczne zdjęcia, ale ma także dodatki, takie jak lustro do selfie, które pomaga użytkownikowi wykadrować idealne ujęcie. Posiada również pokrętło regulacji jasności, które sugeruje najlepsze ustawienia w zależności od ilości światła w otoczeniu. (69 USD)

Przewodnik na prezent świąteczny 2019, aby pomóc w nadchodzących tygodniach

Sezon wakacyjny może być trochę gorączkowy, ale te sugestie techniczne pomogą Ci zachować spokój podczas zakupów. Możesz nawet udostępnić ten przewodnik na prezenty świąteczne 2019 osobom, które znasz, i które muszą kupić prezenty dla miłośników technologii.

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?