Twórz filmy z obrazami i muzyką w najprostszy sposób dzięki Pholody

Prezentacje wideo ze zdjęciami i muzyką są z nami od wielu lat, a przykładem tego są stare Windows Movie Maker Jednak po całym tym okresie ewolucji narzędzia tego typu stały się znacznie bardziej dostępne dla użytkowników, w ten sposób mamy różne rozwiązania, aby zaspokoić potrzebę stworzenia tego rodzaju materiału. W tym sensie chcemy przedstawić aplikację internetową zorientowaną na tworzenie filmów z obrazami i muzyką, które można wykorzystać w przeglądarce, jej nazwa to: Pholody.

Jeśli podoba Ci się ten format wideo, Pholody przeprowadzi cię przez bardzo prosty proces, aby wygenerować je w krótkim czasie i z wielką łatwością.

Prześlij swoje zdjęcia, swoją muzykę i voila

Filolię cechuje przede wszystkim ogromna łatwość użycia, co oznacza, że ​​w dość krótkim czasie możesz przygotować swój film. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, dzięki temu nie będziesz musiał mieć wiedzy w zakresie tworzenia materiałów audiowizualnych. Proces użytkowania składa się z 3 Super proste kroki, które każdy użytkownik może wykonać, wystarczy mieć muzykę, obrazy, które chcesz dodać i to wszystko.

Należy zauważyć, że usługa Pholody jest bezpłatna, a jej użycie nie zasługuje na proces rejestracji, więc po wejściu możesz zacząć działać.

Twórz filmy z obrazami i muzyką w najprostszy sposób dzięki Pholody 1

W witrynie kliknij przycisk „Just Make It”, który przeniesie Cię bezpośrednio do obszaru roboczego.

Twórz filmy z obrazami i muzyką w najprostszy sposób dzięki Pholody 2

Interfejs jest bardzo przyjazny i składa się z małego paska z kilkoma opcjami i tuż pod odtwarzaczem, gdzie zobaczysz wyniki.

Twórz filmy z obrazami i muzyką w najprostszy sposób dzięki Pholody 3

Poniżej tego obszaru znajdziesz miejsce, w którym musisz dodać zdjęcia i muzykę do swojego filmu.

Na koniec wystarczy kliknąć przycisk „Auto Make”, aby strona automatycznie organizowała zdjęcia wraz z muzyką i generowała materiał. W ten sposób możesz utworzyć odpowiednią liczbę filmów, biorąc pod uwagę, że jest to usługa bezpłatna.

Aby to udowodnić kliknij ten link.