Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google

Tworzenie kolaży ze zdjęciami to naprawdę zabawne zadanie z bardzo atrakcyjnymi efektami, które zwykle robią miłośnicy fotografii. Jednak generalnie jego tworzenie wymaga wyspecjalizowanych aplikacji, które pozwalają nam je tworzyć bez posiadania zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie. Chcemy jednak przedstawić Ci sposób osiągnięcia tego celu, który nie gwarantuje zainstalowania dodatkowych aplikacji, a nawet stworzy kolaż automatycznie, bez konieczności zbytniej interwencji.

W tym celu użyjemy aplikacji domyślnie zainstalowanej na urządzeniach z Androidem, która zawiera mało znaną funkcję tworzenia kolaży. To są Zdjęcia Google, więc jeśli chcesz łatwo utworzyć kolaż, wystarczy wykonać poniższe czynności.

Łatwo stwórz kolaż

Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google 1

Ręczne tworzenie kolażu z komputera może być dość skomplikowanym zadaniem dla osób z niewielką lub żadną wiedzą. W tym sensie wspaniałą wiadomością jest to, że Zdjęcia Google zawierają tę funkcję, z której możemy skorzystać poprzez naprawdę prosty proces i z doskonałym rezultatem. Aplikacja pozwoli Ci tworzyć kolaże zajmujące pomiędzy 2 i 9 zdjęcia i czas potrzebny na osiągnięcie tego nie będzie więcej niż 1 minuty.

Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google 2

Aby rozpocząć proces, uruchom Zdjęcia Google na komputerze, a następnie dotknij paska wyszukiwania.

Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google 3

Spowoduje to wyświetlenie ekranu z listą sekcji, w których możesz przeszukiwać, jednak ten, którego potrzebujemy, zostanie wyświetlony po dotknięciu opcji „Pokaż więcej” na końcu.

Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google 4

W nowych opcjach pokazanych po dotknięciu „Pokaż więcej” znajdziesz „Kolaże”, wprowadź, a następnie dotknij przycisku „+” w prawym dolnym rogu, aby utworzyć nową.

Twórz kolaże w najprostszy sposób dzięki Zdjęciom Google 5

Teraz będziesz musiał wybrać zdjęcia, które chcesz użyć w swoim kolażu i voila, w następnym kroku będziesz mieć gotowy kolaż, który zawsze możesz znaleźć w sekcji „Kolaże” paska wyszukiwania. Możesz pobrać ten obraz, aby opublikować go gdziekolwiek chcesz i w ten sam sposób możesz stworzyć liczbę wymaganych kolaży.

Jeśli lubisz kolaże i chcesz je utworzyć, w Zdjęciach Google znajdziesz sposób na osiągnięcie tego w najprostszy możliwy sposób.