Twórz konferencje wideo w kilka sekund dzięki Crossy World

Internet ułatwił komunikację na imponujących poziomach, a teraz nie musimy na przykład znajdować się w tej samej fizycznej przestrzeni, aby organizować spotkania. Poprzez narzędzia takie jak Skype, wiele osób nabiera dystansu, aby utrzymać kontakty rodzinne, a nawet zawodowe. Obecnie istnieje wiele opcji, z których możemy skorzystać, jeśli chcemy nawiązać połączenie wideo, a dziś znaleźliśmy taką, która jest zbyt łatwa w użyciu i również bezpłatna.

Nazywa się Crossy World i jest usługą, w której poprzez link Twoi koledzy z klasy mogą dołączyć do pokoju i nawiązywać połączenia wideo.

Połączenia wideo w kilka sekund

Twórz konferencje wideo w kilka sekund dzięki Crossy World 1

Kiedy myślimy o nawiązaniu połączenia wideo, może przyjść na myśl proces instalacji i tworzenie kont. Nie jest to dalekie od rzeczywistości w przypadku większości usług dostępnych w Internecie, jednak Crossy World wyróżnia się pod tym względem. Ta usługa internetowa charakteryzuje się przede wszystkim prostotą i umożliwia tworzenie pokoi do połączeń wideo w kilku naprawdę prostych krokach.

Oznacza to, że aby skorzystać z usługi, nie trzeba się rejestrować, ale chodzi tylko o to, aby wejść na stronę internetową i stworzyć pokój.

Twórz konferencje wideo w kilka sekund dzięki Crossy World 2

Aby rozpocząć, przejdź do strony z linkiem na końcu tego artykułu, a na stronie głównej pojawi się pasek z nazwą pokoju. Po tym kroku wejdziesz do pokoju i będziesz mógł skopiować link, aby udostępnić go znajomym. Kiedy wszyscy będą w środku, będą musieli kliknąć „Rozpocznij audio / wideo”, aby rozpocząć transmisję dźwięku i obrazu.

Twórz konferencje wideo w kilka sekund dzięki Crossy World 3

Strona jest naprawdę stabilna, a komunikacja bardzo płynna, możesz zobaczyć kamery na pełnym ekranie, aby skupić się na spotkaniu. Można również anulować wideo i po prostu oprzeć komunikację audio.

Crossy World to doskonałe narzędzie, którego nie należy zapominać następnym razem, gdy musisz nawiązać połączenie wideo i nie wiesz, którą opcję wybrać.

Odwiedź Crossy World z tego linku.