Twórz listy odtwarzania z utworami z dowolnego źródła za pomocą Music Meal Audio Player

Muzyka jest częścią codziennego życia wielu użytkowników i jest czymś, co wzrosło wraz z ogromnym katalogiem obecnym w serwisach, które znajdujemy w Internecie. W tym sensie użytkownicy nie tylko korzystają z prostej reprodukcji treści, ale także budują własne listy odtwarzania ze swoich ulubionych piosenek. Jest to doskonała możliwość dla tych, którzy lubią treści muzyczne, jednak dzisiaj zaprezentujemy dodatek do Chrome, który pomoże ci pójść dalej.

Jest to Music Meal Audio Player, rozszerzenie dla Chrome, które pozwala tworzyć połączone listy odtwarzania, czyli pobierając utwory z różnych serwisów muzycznych w Internecie.

Zabierz utwory z dowolnego miejsca

Twórz listy odtwarzania z utworami z dowolnego źródła za pomocą Music Meal Audio Player 1

Listy odtwarzania nie są nowe, jednak usługi przesyłania strumieniowego muzyki ponownie zyskały na znaczeniu. Teraz wielu użytkowników jest odpowiedzialnych za gromadzenie na listach odtwarzania całej swojej ulubionej muzyki, nawet uporządkowanej według nastroju lub gatunku, w celu odtworzenia w dowolnym momencie. Jednak w niektórych serwisach do przesyłania muzyki często brakuje określonego utworu, którego brakuje na tworzonej liście. Rozwiązuje to Music Meal Audio Player z doskonałą funkcją do tworzenia list odtwarzania, pobierając utwory z różnych serwisów.

Należy zauważyć, że Music Meal Audio Player to bezpłatne rozwiązanie dla Chrome, które można uzyskać na końcu tego artykułu.

Twórz listy odtwarzania z utworami z dowolnego źródła za pomocą Music Meal Audio Player 2

Po włączeniu do przeglądarki wszystko będzie zależeć od zalogowania się do ulubionych usług. Aplikacja obsługuje: Spotify, Soundcloud i YouTube. Aby dodać utwory do listy odtwarzania w rozszerzeniu, wystarczy dodać link do utworu, klikając przycisk „Dodaj”. Możesz dodać wszystkie utwory, które chcesz z każdej z tych usług, a następnie łatwo odtwarzać je z tego samego rozszerzenia w przeglądarce.

W ten sposób nie będziesz musiał się ograniczać, jeśli na przykład żaden utwór nie znajduje się w Spotify, ale możesz dodać dowolny utwór i cieszyć się nim bez względu na źródło.

Aby to udowodnić kliknij ten link.