Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Tworzenie sklepu internetowego zaczyna się od świetnych zdjęć produktów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tworzenie sklepu internetowego zaczyna się od świetnych zdjęć produktów

Jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, kiedy budowanie Twojego sklepu internetowego Jest zdjęcia produktów.

Obrazy produktów informują klientów, czy dany produkt jest tym, co chcą kupić, i przyczyną może być słaba fotografia porzucenie koszyka i utraconej sprzedaży.

Robienie wysokiej jakości zdjęć może wydawać się czymś, do czego trzeba zatrudnić profesjonalistę, ale często jest to możliwe samodzielnie uzyskaj świetnie wyglądające zdjęcia, postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami i wskazówkami.

Mieć odpowiednie narzędzia

Pierwszym narzędziem jest kamera. Możesz myśleć, że potrzebujesz drogiego Nikona, aby uzyskać najbardziej profesjonalne zdjęcia do stworzenia sklepu internetowego, ale tak nie jest. Wielu dzisiejszych smartphones oferują doskonałe aparaty, które robią zdjęcia równie dobre, jak te drogie telefony z odpowiednimi ustawieniami. Możesz także zainwestować w tańszy aparat, jeśli wolisz, na przykład Canon.

Kolejnym narzędziem jest statyw pasujący do aparatu lub telefonu. Możesz myśleć, że możesz trzymać aparat stabilnie podczas robienia zdjęć, ale aby uzyskać naprawdę profesjonalne zdjęcia, potrzebujesz stabilności, którą zapewnia tylko statyw. Dobrą wiadomością jest to, że statywy są również stosunkowo niedrogie i często można je znaleźć za około 20 dolarów w Internecie. Upewnij się tylko, że zakupiony statyw współpracuje z aparatem, którego używasz.

Kolejnym jest wyświetlacz. Ten wyświetlacz pokazuje, jak będziesz trzymać przedmiot i zapewnić tło. Będziesz potrzebować białego tła, takiego jak arkusz, tablica plakatowa lub rolka papieru, na którym możesz wyeksponować swój przedmiot, aby wypadł na zdjęciu. Będziesz także potrzebował stołu i/lub innych elementów ekspozycyjnych, na których ustawisz swoje produkty. Na przykład możesz chcieć znaleźć manekin do przebrania podczas sprzedaży odzieży lub wystawę biżuterii, która najlepiej zaprezentuje Twoje ręcznie robione bransoletki.

Rekommenderad:  Dlaczego potrzebujemy więcej startupów zajmujących się demokratyzacją danych w Indiach?

Następną rzeczą, której potrzebujesz, jest oświetlenie. Jeśli masz dobre naturalne źródło światła z pobliskiego okna, możesz zacząć. Jeśli używasz światła z okna, będziesz potrzebować białej karty odbijającej, która jest płytą piankową, która pomaga oświetlić sesję zdjęciową. Jeśli będziesz robić dużą liczbę zdjęć, możesz zainwestować w tani zestaw oświetleniowy.

Jedną rzeczą, która przydaje się podczas pracy z mniejszymi produktami, jest lightbox. Pudełka te mogą być stosunkowo tanie lub nieco droższe w zależności od marki i konfiguracji. To jest pudełko, które otwiera się, tworząc pudełko, które można postawić na stole i umieścić w nim produkty, aby uzyskać doskonały obraz. Pomaga skupić światło na produkcie i służy również jako tło.

Upewnij się, że produkty są gotowe do zbliżenia

Następną rzeczą, którą musisz zrobić dla swoich zdjęć, jest skupienie się na produktach, które będziesz robić podczas tworzenia sklepu internetowego. Chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze produkty do zdjęć, w których nie mają żadnych uszkodzeń ani problemów. Jeśli robisz zdjęcia odzieży, upewnij się, że nie jest ona pomarszczona ani poplamiona. Poświęć trochę czasu, aby wszystko posprzątać, aby obraz był idealny.

Dodaj skalę

Podczas tworzenia sklepu internetowego może być konieczne dodanie pewnej skali do zdjęć w zależności od typu produktu. Trudno powiedzieć, jak duże lub małe są szczegóły, gdy są one umieszczone na białym tle na zdjęciu. Umieść obok linijkę lub zwykły przedmiot codziennego użytku, taki jak ołówek, aby uzyskać skalę.

Eksperyment

Będziesz chciał poeksperymentować z sesjami fotograficznymi. Baw się oświetleniem, którego używasz, kątem robienia zdjęć i ustawieniami aparatu. Profesjonalni fotografowie e-commerce nie rób tylko jednego zdjęcia swoich modeli. Robią wiele zdjęć, aby wyróżnić te kilka, które wyglądają najlepiej.

Rekommenderad:  RRSP, TFSA, OAS, CPP, CCB, numery podatków i świadczeń na rok 2023

Inscenizacja

Może się okazać, że Twoje produkty sprzedają się lepiej, gdy przedstawisz je tak, aby naśladowały prawdziwe życie. Na przykład ubrania i biżuteria mogą lepiej wyglądać na modelce niż na białym tle. Zawsze możesz zrobić kilka zdjęć do wyświetlenia, ponieważ większa liczba zdjęć przedstawiających Twój przedmiot jest bardziej atrakcyjna dla wirtualnych kupujących.

Pokaż, nie tylko mów opcje

Pomocne może być również pokazanie wszystkich dostępnych opcji na zdjęciach. Niektóre sklepy podają tylko podstawową informację, że produkt jest dostępny w różnych kolorach, ale nie pokazują zdjęć tych kolorów. Daj klientom więcej możliwości przeglądania wszystkich odmian Twoich produktów.

Dodaj swój timer do miksu

Nawet ze statywem możesz zauważyć rozmycie na zdjęciach, które chcesz wykorzystać do zbudowania sklepu internetowego. Użyj timera, aby zmniejszyć możliwość rozmycia zdjęć. Większość aparatów, w tym smartphonesmają wbudowany samowyzwalacz, który pozwala ustawić żądane zdjęcia, ustawić samowyzwalacz i nie dotykać aparatu, dopóki zdjęcia nie zostaną zrobione.

Bądź wybredny i edytuj

Po zrobieniu zdjęć nie musisz umieszczać każdego zrobionego zdjęcia bez zmian. Wybierz najlepsze zdjęcia, które pokazują jakość Twoich produktów do przesłania. Nie bój się też edytować swoich zdjęć. Możesz je przyciąć, aby wyglądały jak najlepiej. Photoshop to jedna z opcji, z której niektórzy ludzie uwielbiają korzystać, ale jeśli nie jesteś w tym świetny, możesz nie wyświadczyć sobie żadnej przysługi, używając go jako narzędzia do edycji.

Tworząc sklep internetowy, musisz zadbać o jego atrakcyjność wizualną, aby pomóc w sprzedaży produktów. Te porady i wskazówki powinny pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, robiąc własne zdjęcia produktów.