Tworzy firmę leasingową Apple Rendery samochodów na podstawie Apple Patenty

Firma leasingowa Vanarama stworzyła 360 stopni Apple Model samochodu na podstawie Apple patenty.

Tworzy firmę leasingową Apple Rendery samochodów na podstawie Apple Patenty 1

Pogłoski o Apple Samochód nadal krąży, taki jest pozorny urok Apple skacząc z smartphones, tablety i komputery do samochodów elektrycznych. Dopóki Apple nie wydaje się być nawet blisko wprowadzenia własnego samochodu, Vanarama, broker leasingu samochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii, stworzył Apple Renderowanie samochodów, aby dodać do stosu spekulacji.

Rendering przedstawia samochód elektryczny w stylu nadwozia SUV-a coupe, który łączy wysoki prześwit z niską linią dachu. Jest to zgodne z najnowszymi produkowanymi pojazdami elektrycznymi, takimi jak Ford Mustang Mach-E, ale nic na to nie wskazuje Apple wybrałby ten kształt poza tym, że jest obecnie popularny wśród projektantów samochodów.

Chociaż cyfrowe rysunki załączone w galerii poniżej mogą wydawać się strzałem w ciemno, w rzeczywistości są oparte na prawdziwych patentach zgłoszonych przez Apple.

Oprócz Applepatentów samochodowych, projekt jest inspirowany istniejącymi Apple produkty. Przedni grill jest inspirowany okrągłymi otworami wentylacyjnymi Maca Pro, chowane klamki przypominają boczny klawisz iPhone’a, a matowy srebrny kolor został oparty na popularnym Apple schemat kolorów od iPhone’a 4. Jedną z najbardziej uderzających cech jest świecenie inspirowane MacBookiem Apple logo z przodu pojazdu, a na zewnątrz również Apple logo na wszystkich kołach.

W środku Apple Samochód, na kierownicy widać asystenta głosowego Siri, opartego na wcześniej złożonym Apple patent. Na desce rozdzielczej znajdują się również dwa elementy wzornictwa oparte na Apple patenty: patent na wyświetlacz bezszwowy, co oznacza, że ​​ekrany nie mają żadnych obramowań; i konfigurowalny patent deski rozdzielczej, który pozwoli kierowcy umieścić elementy sterujące w dowolnym miejscu.

Z boku znajduje się patent adaptacyjnych drzwi, dzięki któremu drzwi pojazdu oferują więcej miejsca do wsiadania. Wreszcie, istnieje konstrukcja bez słupków, skutecznie eliminująca martwy punkt podczas jazdy.

Sprawdź 360-stopniowy render koncepcji na stronie internetowej Vanaramy.