Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

ty smartphones Najpotężniejszy Android z grudnia 2021 roku? Lista jest już znana

2022 już się rozpoczął i są już nowe smartphones Android, które zostały wprowadzone na rynek międzynarodowy. Nawet przy tych nowościach już znanych, wciąż jest dużo miejsca na propozycje, które pojawiły się w zeszłym roku.

Tak więc pojawienie się najpotężniejszej listy grudnia 2021 r. nie jest zaskoczeniem. Antutu przedstawił teraz swoją listę z smartphones obecny na światowym rynku, a jego top 10 jest wreszcie dostępny do obejrzenia.

smartphones  Top lista Androida Antutu

Kilka dni temu Antutu przedstawił swoją listę swoich smartphones najpotężniejszy Android na rynku chińskim. Ta lista była ponownie oczekiwana, ale teraz koncentruje się na rynkach globalnych, z smartphones dostępne dla wszystkich.

Lista smartphones najpotężniejszy dla Antutu

Ta pierwsza dziesiątka była teraz prezentowane i pokazuje, że znów jest zdominowany przez zdecydowaną większość propozycji, które pojawiły się już w zeszłym miesiącu. Mimo to na tej liście jest jeden wspólny czynnik, który się wyróżnia. SoC Snapdragon 888 i 888 Plus całkowicie dominują.

smartphones  Top lista Androida Antutu

To jest lista zawierająca duży składnik najlepszych smartphones Android dedykowany do gier. Mamy więc Nubia Red Magic, Asus ROG Phone 5S Pro i Asus ROG Phone 5 nas 3 pierwsze miejsca. Lista jest długa z realme GT, iQOO 7 i Moto G200 5G, aby zamknąć górę 6.

Androidy ze średniej półki też mają swój top

Najlepsze smartphones ze średniej półki również wymieniał Antutu, z dominacją Qualcomm, z SoC Snapdragon 778G. Ten SoC dominuje z pierwszym 6 pozycje na liście 10 najpotężniejszych. Na liście królują Realme GT Master Edition, Xiaomi Mi 11 Lite, Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE, Honor 50, Samsung Galaxy A52 s 5G i Galaxy A52 5G

smartphones  Top lista Androida Antutu

Lista następnie następuje z Oppo Reno6 5G, który wykorzystuje Dimensity 900 MediaTek, oraz Xiaomi Mi 10T Lite 5G, wyposażony w Snapdragon 750G SoC. Pierwszą dziesiątkę zamyka smartphones naprawdę 7 5G i Oppo Reno5A, zasilane odpowiednio przez SoC Dimensity 800U i Snapdragon 765.

W przeciwieństwie do listy Antutu skoncentrowanej na rynku chińskim, te dwie listy rynków globalnych są znacznie stabilniejsze i bez większych zmian. Oczekuje się jednak, że pierwsza lista z 2022 r. Przyniesie wiadomości, ponieważ są nowe smartphones Android pojawi się na tych rynkach.