Tylko 38% czytelników zrootowało Twój system Android

Najbardziej ryzykowni użytkownicy lubią personalizować smartfony do maksimum, a tym samym odkrywać więcej sistema mogę zaoferować. W odniesieniu do sistema operativo Android, najbardziej zaawansowana procedura do tego celu nazywa się root, która następnie pozwala na zmianę ustawień do gustu użytkownika.

W naszym ostatnim cotygodniowym pytaniu zapytaliśmy naszych czytelników, czy zrootowali już swojego Androida, a dziś podajemy wyniki.

Zrootuj Androida

Czy zrootowałeś swój system Android?

Po zakończeniu pytania z zeszłego tygodnia wyniki są teraz publikowane.

Otrzymaliśmy w sumie 2.013 głosów i Większość czytelników, z 62% odpowiedzi, twierdzi, że nie zrootowali swoich Android (1.251 głosów).

Z drugiej strony tylko 38% czytelników wskazuje, że tak, zrootowali już swój smartfon sistema operativo Google mobile (762 głosów).

Dzięki poniższemu wykresowi możesz lepiej postrzegać wyniki naszego cotygodniowego pytania.

Wyniki wykresów

Tylko 38% czytelników zrootowało Twój system Android 1

Krótko mówiąc, root pozwala użytkownikom zmieniać, dostosowywać, a nawet odblokowywać niektóre funkcje, które sistema operativo z ofert Google. Niektóre opcje są dostępne natywnie, ale inne są dostępne tylko poprzez uprawnienia superużytkownika.

Ta procedura dotyczy każdego, kto chce mieć większą kontrolę nad swoim sprzętem. Zaleca się to jednak tylko wtedy, gdy masz wystarczającą wiedzę, aby to zrobić, oraz możliwość zresetowania ustawień na wypadek, gdyby coś poszło nie tak podczas procesu.

Ale jeśli nie odpowiedziałeś na to pytanie, powiedz nam teraz, czy zrootowałeś już Androida.


Weź udział w naszym pytaniu w tym tygodniu

Pytanie w tym tygodniu:

Ładowanie ... Ładowanie …


W tej sekcji zadajemy pytania na temat aktualnych, aktualnych i przydatnych tematów, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, szczególnie w naszym kraju.

Jeśli więc chcesz zobaczyć temat poddany pod głosowanie w naszych cotygodniowych pytaniach, po prostu zostaw komentarz i wyślij go na adres [email protected]