Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Typowe błędy podczas tworzenia własnego sklepu w Shopify

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Typowe błędy podczas tworzenia własnego sklepu w Shopify

Prowadzenie sklepu internetowego nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Być może pomyślałeś, że niepłacenie czynszu lub konieczność osobistego zajmowania się klientami czyni to zadanie bardziej znośnym. Prawda jest taka, że ​​handel elektroniczny zasługuje na taką samą troskę, jak fizyczny zakład. Możesz nawet potrzebować więcej.

Szacuje się, że około 80% sklepów z elektroniką kończy działalność w czasie krótszym niż dwa lata. Liczba ta jest dość niepokojąca dla każdego, kto chce podjąć eCommerce. Ale nie wszystko jest złe, ponieważ są różne sposoby na uniknięcie porażki i osiągnięcie sukcesu w sprzedaży internetowej.

W tym artykule szczegółowo poznasz typowe błędy popełniane podczas otwierania sklepu w Shopify.

W ten sposób będziesz mieć niezbędne narzędzia, aby uniknąć ich powielania i osiągnąć swoje cele jako właściciel małej, średniej lub dużej firmy. Jeśli chcesz wiedzieć, co powinieneś, a czego nie powinieneś robić, czytaj dalej.

Spis treści:

 • Planowanie handlu elektronicznego
 • Top 10: Typowe błędy podczas tworzenia własnego sklepu w Shopify
 • Profesjonalne porady Shopify

Planowanie handlu elektronicznego

Tworzenie biznesu online nie jest czymś, co dzieje się z dnia na dzień. Jeśli chcesz zająć się handlem elektronicznym, najlepiej dobrze zaplanuj. Należy pamiętać, że w większości przypadków zdobycie popularności i klientów wymaga czasu.

Plan prowadzenia sklepu elektronicznego nie powinien być mniej przemyślany niż w przypadku sklepu stacjonarnego. Chodzi o to, że chociaż modalność online jest pozytywna i rośnie z czasem, wymaga również dużej ostrożności.

Ważne jest, aby nie mieć fałszywych oczekiwań. Większość firm internetowych nie generuje dużej rentowności w pierwszych latach swojej działalności. Możesz jednak stymulować ruch sprzedaży dzięki dobremu poświęceniu i planowaniu. I oczywiście za wszelką cenę należy unikać pewnych błędów, które spowodowałyby utratę potencjalnych klientów.

Rekommenderad:  BlackBerry KEY2 – wszystkie szczegóły ujawnione podczas oficjalnej prezentacji

Top 10: Typowe błędy podczas tworzenia własnego sklepu w Shopify

Shopify to jedna z najczęściej używanych platform do tworzenia sklepów elektronicznych. To oprogramowanie oferuje różne narzędzia i plany usług, które pozwalają prowadzić własny biznes w najbardziej udany sposób. Jest to intuicyjny program, za pomocą którego z łatwością sprzedasz swoje produkty.

Ponadto Twój sklep w Shopify zasługuje na szczególną troskę, aby był rentowny. Następnie masz listę najczęstszych błędów, których powinieneś unikać podczas tworzenia swojego eCommerce.

 • Zły projekt strony: Projekt Twojego sklepu będzie pierwszą rzeczą, którą zobaczą klienci. Dlatego ważne jest, aby mieć to pod kontrolą. Shopify oferuje różnorodne bezpłatne i płatne szablony i motywy. Musisz wybrać taki, który odniesie sukces i który pasuje do oferowanych przez Ciebie produktów.
 • Wysokie ceny: Podczas tworzenia firmy konieczne jest przeprowadzenie badania rynku i porównanie cen. Ideałem jest utrzymanie kompetentnego kursu, który jest przejrzysty od samego początku. Oznacza to, że od pierwszego wejrzenia musisz zaoferować klientowi ostateczny koszt.
 • Brak określenia grupy docelowej: Aby sklep internetowy odniósł sukces, konieczne jest targetowanie do określonej grupy osób. Musisz bardzo jasno określić typ klientów, których chcesz przyciągnąć, aby uzyskać optymalne wezwanie do uwagi.
 • Niewystarczająca zawartość w karcie produktu: ważne jest, aby dobrze opisać to, co oferujesz. Jeśli Twoim produktom lub usługom brakuje komunikacji, nie uzyskasz pożądanej uwagi. Powinieneś martwić się o dobrą optymalizację SEO.
 • Brak opcji płatności: Obecnie dostępnych jest wiele metod płatności. Oferowanie różnorodnych opcji w Shopify to bardzo pozytywne działanie. Zapomnij o płatnościach kartą i zwiększ swoje szanse na zwiększenie sprzedaży. Należy pamiętać, że wiąże się to z prowizjami pokrywającymi.
 • Niewystarczająca komunikacja z potencjalnymi klientami: Jako właściciel eCommerce potrzebujesz dobrej komunikacji z potencjalnymi klientami. Będąc firmą internetową, kontakt fizyczny jest zerowy. Sugeruje to, że musisz opracować dobrą strategię utrzymania leadów.
 • Opóźnienia w wysyłkach i wysokie koszty: Twoi klienci nie będą chcieli zbyt długo czekać na Twoje produkty. Znacznie mniej będą chcieli odejść od początkowego budżetu. Ważne jest, aby mieć kilka opcji wysyłki i dostawy do domu. Konieczne jest również, aby radziły sobie z konkurencyjnymi stawkami.
 • Niewydajna wyszukiwarka: Twój wirtualny sklep w Shopify musi być intuicyjny i łatwy w obsłudze dla każdego potencjalnego klienta. I to jest ściśle związane z pierwszym błędem; mieć zły projekt. Zadbaj o dobrą organizację swojej strony internetowej, tak aby klient mógł szybko znaleźć to, czego szuka.
 • Nieprawidłowa nazwa strony: Może to być jedna z najbardziej skomplikowanych rzeczy podczas tworzenia firmy. Wybór idealnej nazwy, która reprezentuje Twoją markę, jest niezbędny, aby przyciągnąć publiczność. Oczywiście jest to również jedna z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić.
 • Brak koncentracji na potrzebach klienta: Aby przyciągnąć leady i skonsolidować sprzedaż, musisz oferować dobry przekaz. W Shopify Twoi klienci będą chcieli dostać to, czego potrzebują, i powinieneś dać im znać, że mogą to znaleźć w Twoim sklepie.
Rekommenderad:  Od lata 2022 r. nowe modele samochodów będą emitować sygnał dźwiękowy podczas przekraczania prędkości: wszystko o systemie inteligentnej adaptacji prędkości

Profesjonalne porady Shopify

Teraz wiesz już, co należy, a czego nie należy robić przy tworzeniu sklepu Shopify. Jeśli jednak nie czujesz się zrozumiany w którymś z powyższych aspektów i uważasz, że potrzebujesz pomocy, możesz zatrudnić eksperta.

W Shopify są specjaliści od projektowania i marketingu, tacy jak nasza Agencja Axiomacero Odpowiadają za tworzenie i strukturę Twojej witryny. Z ich pomocą będziesz miał wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces w świecie eCommerce.

Nie trać potencjalnych klientów ani sprzedaży. Unikaj typowych błędów i odnieś sukces w biznesie.

Zapraszamy również do śledzenia nas na naszych portalach społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej o tym, co jesteśmy w stanie zrobić dla Twojej firmy:

Instagram

Facebook

Twitter

Linkedin