Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Uber Pet: Możesz teraz zamówić Ubera i zabrać swojego zwierzaka

Uber kontynuuje wprowadzanie innowacji w Portugalii i niedawno wprowadził Uber Pet. Ta nowa „usługa” pozwala użytkownikom podróżować ze swoimi zwierzętami na tym samym poziomie jakości i bezpieczeństwa, co wszystkie podróże Ubera.

Uber Pet jest dostępny w pierwszej fazie w Lizbonie, Porto i regionie Algarve.

Uber Pet: Możesz teraz zamówić Ubera i zabrać swojego zwierzaka

Zgodnie z oświadczeniem przesłanym do Pplware, użytkownicy będą mogli wybrać Uber Pet jako nową opcję podróży w ramach aplikacji Uber, która będzie prezentowana jako samodzielna usługa, wraz z innymi produktami oferowanymi przez platformę, takimi jak UberX, UberXL, Uber Zielony, Komfort lub Czarny.

Dokładna cena i szacowany czas oczekiwania zostaną wyświetlone przed zamówieniem podróży. Ze stawkami odpowiadającymi trybowi UberX, ale z dodatkową opłatą w wysokości 2 € za każdą podróż, opcja Uber Pet zapewnia większy komfort i spokój podczas podróży ze zwierzętami, gdyż kierowca zostanie wcześniej poinformowany, że będzie przewozić zwierzę wewnątrz pojazdu.

Manuel Pina, dyrektor generalny Ubera w Portugalii, powiedział, że…

Uber Pet to kolejny przykład zaangażowania Ubera w dalszy rozwój technologii i innowacji w Portugalii, przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w różne potrzeby naszych użytkowników i spełnianiu ich. W związku z tym chcemy zaoferować kolejną usługę mobilności integracyjnej, tym razem dla tych, którzy muszą podróżować ze swoim pupilem w spokojny i bezpieczny sposób.

Wskazówki dotyczące podróżowania z Uber Pet

    Trzymaj psa lub kota na uwięzi za pomocą obroży, szelek lub w transporterze dla zwierząt. Jeśli twoje zwierzę nie jest psem ani kotem, wymagane będzie nosidełko; Pomóż kierowcom utrzymać pojazdy w czystości dla wszystkich użytkowników, używając koca/ręcznika, aby chronić siedzenie i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia lub zabrudzenia; Zapytaj swojego kierowcę, czy woli, gdzie powinien siedzieć Twój zwierzak; Nie zostawiaj swojego zwierzaka samego.

Uber przybył do Portugalii w lipcu 2014 roku i jest obecny w całym kraju. W portugalskich miastach Uber oferuje opcje podróży, takie jak UberX, najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, Uber Green, pierwsza na świecie w 100% elektryczna opcja podróży na żądanie, UberBLACK, segment high-end dostępny wyłącznie w Lizbonie, UberXL dla 6 użytkowników, dostępne w Porto, Lizbonie i Algarve, czy Uber Comfort.

Uber łączy użytkowników z kierowcami w ponad 10 000 miastach w ponad 900 aglomeracjach i 80 krajach na całym świecie.