Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ucieknij od „Shecesji” i załóż firmę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ucieknij od „Shecesji” i załóż firmę

Wpływ COVID-19 na amerykańskie firmy był znaczący, ale kobiety ucierpiały bardziej niż większość. Według Instytut Badań nad Polityką Kobietna koniec 2020 r. kobiety na listach płac poza rolnictwem znajdowały się na listach płac 5.3 mln poniżej poziomu z lutego sprzed COVID, w porównaniu z 40,57 miliona mniej pozarolniczych miejsc pracy dla mężczyzn.

Trend ten został nazwany „shecesją” i nawet jeśli gospodarka wydaje się rozgrzewać, nikt tak naprawdę nie wie, jak długo to potrwa.

Jednym ze sposobów odzyskania przez kobiety ekonomicznej kontroli nad swoim życiem jest założenie firmy. Kiedy ukończyłem studia prawnicze, zdałem sobie sprawę, że nie mogę zarobić pieniędzy, które chciałem, aby kontynuować karierę pracując dla kogoś innego. Postanowiłem więc założyć własny biznes.

Ucieczka z Shecesji

Jeśli rozważasz zostanie przedsiębiorcą, oto kilka wypróbowanych i prawdziwych wskazówek dla startupów:

Startup nie jest pozbawiony ryzyka. Ogólnie rzecz biorąc, wiele kobiet boi się założyć firmę, ponieważ boją się ryzyka i boją się porażki. Prawdę mówiąc, możesz ponieść porażkę. Ale ty też możesz odnieść sukces — ale nigdy się nie dowiesz, jeśli nie zaczniesz. Odniosłem sukces w biznesie — i poniosłem porażkę. Wiem, że znowu poniosę porażkę. Ale wiem też, że znowu mi się uda. I nigdy nie przestanę próbować.

Podążaj za swoją pasją. Rozpoczęcie działalności pochłania dużo czasu i energii. Robienie czegoś, co kochasz, ułatwia zaangażowanie tak dużej części siebie. Oczywiście pasja zaprowadzi Cię tylko do tej pory. Na Twój pomysł musi być popyt lub potrzeba. I nie musisz wymyślać koła na nowo. Czasami dodanie własnego pomysłu do istniejącego pomysłu wystarczy, aby wejść na ścieżkę sukcesu.

Rekommenderad:  Amazon Wskaźniki sprzedawcy, które pomogą rozwinąć Twoją firmę w 2023 r

Powiedz wszystkim, których znasz. Ponieważ będziesz spędzać dużo czasu na swoim startupie, ważne jest, aby powiadomić o tym rodzinę i przyjaciół, aby mogli być przy tobie.

Powinieneś także upewnić się, że wszyscy w Twojej rozszerzonej sieci wiedzą, co robisz. Nigdy nie wiesz, kto może mieć powiązania z kimś, kto może ci pomóc. Pamiętaj, aby dotrzeć do osób z wybranej branży i innych osób z odpowiednim doświadczeniem biznesowym, takich jak bankierzy lub księgowi.

Bootstrap. Rozpoczęcie działalności może być kosztowne. Im mniej wydajesz z góry, tym lepiej możesz oszczędzać przepływy pieniężne. Oto kilka wskazówek dotyczących ładowania początkowego, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze od samego początku:

  • Istnieje wiele firm, które możesz założyć, a które mają niskie koszty początkowe. Chcesz zostać sprzedawcą detalicznym? Zacznij online. Firmy e-commerce to najszybciej rozwijająca się część branży handlu detalicznego.
  • Zacznij w domu. Wiele firm działa dziś z domu, a technologia sprawia, że ​​prowadzenie wirtualnej firmy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
  • Wydawaj mądrze. Nie kupuj nowego sprzętu, chyba że jest to absolutnie konieczne. Istnieje wiele miejsc, w których można kupić używany sprzęt i zaoszczędzić sporo pieniędzy.
  • Jeśli nadal masz pracę, rozważ rozpoczęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin, jednocześnie utrzymując ją
  • Nie spiesz się, aby zatrudnić pracowników. Jeśli potrzebujesz pomocy, rozważ skorzystanie z usług freelancerów lub niezależnych wykonawców.

Uzyskaj pomoc i znajdź mentora. Wsparcie dla startupów jest dziś bardzo duże. Bezpłatne porady można uzyskać m.in Przedsięwzięcia gospodarcze kobiet, WYNIKi lokalny Centrum rozwoju małych firm (SBDC). Twoja lokalna szkoła wyższa może oferować niedrogie zajęcia, na których możesz wziąć udział w kursach z ogólnej przedsiębiorczości lub poszerzyć wiedzę na temat marketingu, zarządzania lub ogólnych praktyk księgowych.

Możesz także dołączyć do organizacji kobiecej, w której możesz kontaktować się z innymi właścicielkami firm.

Rekommenderad:  Pełne zrozumienie gęstych warstw w sieciach neuronowych

Nie poddawaj się. Sukces nie przychodzi z dnia na dzień. Musisz być wytrwały i cierpliwy. Tak, będą wyboje na drodze. Ale skup się, a są szanse, że będziesz w stanie się między nimi poruszać.

Pozostań pozytywny. Mam dwie mantry, którymi żyję.

1— Rób wszystko, aby osiągnąć swoją wizję i cele

2— Znajdź czas, pokaż się i działaj… bez wymówek.

Mimo niepewności gospodarczej jest to doskonały czas na rozpoczęcie działalności gospodarczej i ucieczkę od shecesji.

CorpNet oferuje formacje biznesowe, zgłoszenia, stanowe rejestracje podatkowe i usługi zgodności korporacyjnej we wszystkich 50 stanach. Ekspresowe i 24-godzinne pilne usługi archiwizacji dostępne na żądanie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.


Table of Contents