Udostępnij swoje wydarzenia w kalendarzu znajomym za pomocą Schdlr

Kiedy nie było smartphones, programy były głównym narzędziem każdego, kto musiał organizować swoje zadania. Jednak wraz z postępem technologii przestały być używane do korzystania z aplikacji kalendarza zawierających smartfony. Te aplikacje są naprawdę proste. Po ich otwarciu masz kalendarz z możliwością generowania różnych widoków, a także dodawania wydarzeń i zadań dnia. Jednak aplikacja, którą przedstawimy poniżej, idzie nieco dalej z tymi możliwościami, różniąc się od pozostałych.

Nazywa się Schdlr i jest to aplikacja kalendarza, która zawiera również bardzo interesujący komponent społecznościowy.

Kalendarz i sieć społecznościowa

Udostępnij swoje wydarzenia w kalendarzu znajomym za pomocą Schdlr 1

Kiedy myślimy o aplikacjach kalendarza, zawsze przychodzi na myśl ta sama mechanika i wszystkie działają tak samo. Dlatego Schdlr różni się od reszty wprowadzeniem bardzo interesującego elementu społecznościowego, który pozwoli ci nie tylko planować swoje zadania, ale także tworzyć wydarzenia, śledzić je, a nawet dzielić się nimi ze społecznościami. Oznacza to, że jeśli na przykład czekasz na wydarzenie sportowe ze znajomymi, będą oni mieli możliwość podzielenia się nimi i przedyskutowania ich ze wszystkimi zaangażowanymi w społeczność.

Należy zauważyć, że Schdlr to darmowa aplikacja, którą można łatwo uzyskać z linku na końcu tego artykułu.

Udostępnij swoje wydarzenia w kalendarzu znajomym za pomocą Schdlr 2

Po dodaniu aplikacji do swojego sistema, zauważysz, że ma elegancki, ale intuicyjny interfejs. Jak zwykle w tego typu aplikacjach, będziesz mieć dostęp do widoku miesięcznego, tygodniowego i codziennego, w którym możesz dodawać wydarzenia. Jeśli dotkniesz ikony znajdującej się pośrodku, u góry przejdziesz do sekcji społecznościowej aplikacji, w której możesz tworzyć grupy i zapraszać znajomych.

Aplikacja wyśle ​​przypomnienia przed wydarzeniem, a także w zaplanowanym dniu. Osoby zaangażowane w społeczności mogą się komunikować, a nawet spotykać później w danym dniu. Aplikacja jest bardzo interesująca, ponieważ obejmuje planowanie zadań i wydarzeń z możliwością kontaktu z innymi, a nawet poznawania nowych ludzi.

Aby obniżyć kliknij ten link.