Udostępnij w sieciach społecznościowych Instagram – Jak udostępniać sieci społecznościowe …


Jak dzielić się społecznie Instagram

Czytając ten artykuł, znajdź poniżej sposób na udostępnienie go w mediach społecznościowych. Instagram Możesz teraz przestać szukać, ponieważ niestety nie jest to możliwe. Nie ma możliwości udostępnienia Instagram W mediach społecznościowych nie ma dostępnych przycisków udostępniania. Brak inteligentnych wtyczek. Nie możesz udostępniać w sieciach społecznościowych InstagramOto oficjalna linia Instagram udostępniać w sieciach społecznościowych

Ładowanie przez API nie jest obecnie możliwe. Podjęliśmy świadomą decyzję, aby tego nie dodawać z następujących powodów.

mnienstagram opowiada o Twoim życiu w ruchu, mamy nadzieję promować zdjęcia z aplikacji. Będziemy zwalczać spam i zdjęcia niskiej jakości. Po zezwoleniu na ładowanie z innych źródeł trudniej jest kontrolować, co wchodzi do ekosystemu InstagramWciąż pracujemy nad sposobami zapewnienia użytkownikom naszej platformy spójnego, wysokiej jakości doświadczenia.

Ok, rozumiem, dlaczego zostały skonfigurowane w obecnej postaci. Ale całkowity zakaz udostępniania również z innych stron Instagram Zwalczanie spamu wydaje się nieco trudne. Nie każdy jest spamerem i nie wszyscy publikują treści niskiej jakości. Tak jednak jest i nie można go teraz zmienić. Istnieje jednak sposób na udostępnienie z dowolnej witryny lub witryny społecznościowej, a także ciebie.

Udostępniaj w dowolnym miejscu Instagram na telefonie komórkowym

Udostępnij w sieciach społecznościowych w InstagramZrób zrzut ekranu z treścią, którą chcesz udostępnić. W tym przykładzie udostępniam z The8App Instagram, jednak możesz udostępniać je na dowolnej stronie społecznościowej lub stronie zakładek, o ile masz zainstalowaną odpowiednią aplikację do udostępniania na smartfonie.

1 / / Zrób zrzut ekranu, na którym chcesz udostępnić w mediach społecznościowych InstagramUdostępniam post 8App promujący moje samouczki wideo w The8App na HowTo8App.

2 / / Wybierz usługę, której chcesz ją udostępnić. W tym przypadku tak jest Instagram.

JAK DZIELIĆ SIĘ OBRAZEM SPOŁECZNYM INSTAGRAM 1 I 2

3 / / Przytnij obraz w rozmiarze.

4 / / W razie potrzeby dodaj filtry do obrazu.

JAK DZIELIĆ SIĘ OBRAZEM SPOŁECZNYM INSTAGRAM 3 I 4

5 / / Dodaj tekst, który chcesz udostępnić w sieciach społecznościowych Instagram, To ważny krok. W moim przykładzie dodałem moją inną nazwę profilu (@ HowTo8App), aby uzyskać klikalny link do profilu z Instagram W szczególności, dostarczając więcej informacji o The8App.

Dodaję również link do mojej witryny HowTo8App. Teraz nie można kliknąć tego linku. Jeśli jednak masz konto „Połącz moje zdjęcia”, możesz kliknąć link na stronie „Połącz moje zdjęcia”.

Zaznaczam również, że moja biografia zawiera link, który zawiera dodatkowe informacje.

Używam również odpowiednich hashtagów, aby zwiększyć zaangażowanie społecznościowe na Instagramie i wreszcie kliknąć części.

6 / / I to właśnie udostępniasz w mediach społecznościowych Instagram.

JAK DZIELIĆ SIĘ OBRAZEM SPOŁECZNYM INSTAGRAM 5 I 6

Mam nadzieję, że ten przewodnik do udostępniania w sieciach społecznościowych okazał się przydatny. Pozostaw swoje komentarze i pytania w komentarzach poniżej.

pozdrowienia

Podążaj za mną Instagram

Instagram

  • Blogerzy żywności oszukują

  • 6 najlepszych rozszerzeń Google Chrome do komentowania tekstu w Internecie

  • 21-letni student analizuje, które sieci społecznościowe są popularne, a które nie.