Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Ujawniono więcej szczegółów na temat flagowych telefonów z serii Xiaomi 13

Seria Xiaomi 13 zostanie wprowadzona na rynek jako następna generacja flagowych smartfonów tej marki.

Teraz dostępne są nowe szczegóły tych produktów; wśród nich można wspomnieć, że rozmiar ekranu w jego standardowej wersji jest bardziej znaczący w porównaniu do Xiaomi 12.

Pod koniec tego roku Xiaomi zaprezentuje nową generację swoich flagowych telefonów o nazwie Xiaomi 13. Jak na razie część funkcji tych telefonów wyciekła, a teraz dostępny jest nowy raport na temat innych części tych produktów.

Według NotatnikSprawdźXiaomi powtórzy proces wprowadzania serii Xiaomi 12, najpierw standardowych i profesjonalnych modeli swoich flagowych telefonów kolejnej generacji, a następnie modelu ultra.

Według niektórych plotek najpotężniejsza wersja nowej generacji flagowych telefonów firmy będzie nosiła nazwę Xiaomi 13 Ultra, co oznacza, że ​​w odróżnieniu od jej obecnego modelu, Xiaomi 12S Ultra, z nazwy zostanie usunięta litera S. to urządzenie.

Dodatkowo Xiaomi 13 zastosuje ekran o wymiarach 6,36 cala. Tym samym wyświetlacz standardowego modelu flagowców Xiaomi nowej generacji będzie wyposażony w większy wyświetlacz w porównaniu do jego obecnego modelu.

Dla porównania, standardowy Xiaomi 12 wypuszczono na rynek z ekranem o przekątnej 6,28 cala.

Mówi się jednak, że to urządzenie nadal będzie korzystać z rozdzielczości Full HD Plus. wymiary wyświetlacza modelu Xiaomi Pro 13 będą takie same, jak wymiary jego obecnej generacji, czyli Xiaomi 12 Pro; Oczywiście oczekuje się, że to urządzenie będzie miało rozdzielczość QHD+.

Według ostatnich doniesień bijącym sercem serii Xiaomi 13 będzie procesor Snapdragon 8 Gen 2. Układ ten zostanie wydany w połowie listopada, a kolejne flagowce Xiaomi mogą być jednymi z pierwszych urządzeń, które z niego skorzystają.

Wreszcie seria Xiaomi 13 będzie wyposażona w ulepszony aparat opracowany we współpracy z firmą Leica, kontynuując trend zapoczątkowany wraz z wprowadzeniem Xiaomi 12S.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmodarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie HuaweiPobierz motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo