Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ukazał się zwiastun filmu „Brightburn” Jamesa Gunna

Wyprodukowany przez Jamesa Gunna „Brightburn” ma nowy oficjalny zwiastun, który zdecydowanie nadal się żywi Teoria „co jeśli”? – poczęty przez Briana Gunna, brata producenta i Marka Gunna, kuzyna obu –. Ten nowy zwiastun nadal pozostawia w naszych umysłach pytanie: co by się stało, gdyby Clark Kent od najmłodszych lat zmienił zło?

Zanim przejdziemy do dalszych omówień nowego zwiastuna, musimy podkreślić, że ta produkcja – wyreżyserowana przez Davida Yaroverky – nie jest w żaden sposób powiązana z osią czasu, jaką wyznaczają historie DC i Warner Bros.

W „Brightburn” wszechświat równoległy do ​​tego, który wszyscy znamy o Supermanie, jest pokazany na więcej niż oczywiste sposoby. Znana historia Kal-Ela opowiada o życiu dziecka, które zmuszone jest opuścić swoją planetę i ziemie, z nieba, na Ziemię, aby być pod opieką, edukacją i wychowaniem skromnej pary. Zamiast tego, tym razem postacie Elizabeth Banks i David Denman adoptują małego chłopca – granego przez Jacksona A. Dunna – który w miarę dorastania odkrywa, że ​​jest wyjątkowy, jednak zamiast używać jego mocy dla dobra, podejmujesz decyzje, które prowadzą podążasz ścieżką zła.

Ten projekt science fiction i horror ma trafić do kin 24 maja tego roku, co oznacza, że ​​pojawi się na dużym ekranie praktycznie miesiąc po tym, co zrobi oczekiwany „Avengers: End Game”. prawdopodobnie będą przez jakiś czas jeździć modą superbohaterów, miejmy nadzieję, że przyniosą one dobre wyniki kasowe dla „złej” produkcji Clarka Kenta.