Ukryj dowolne zdjęcie lub film na Androidzie za pomocą 1Gallery

Chociaż galeria Androida jest aplikacją na rozpuszczalniki, jeśli chodzi o zarządzanie naszymi zdjęciami i filmami, brakuje w tej chwili czegoś bardzo ważnego: bezpieczeństwa. Oznacza to, że w zasadzie każdy, kto uzyska dostęp do naszego zespołu, będzie mógł zobaczyć wszystkie zdjęcia i filmy zapisane w galerii po prostu wchodząc. W tym sensie chcemy przedstawić alternatywę, która doskonale zaspokoi tę potrzebę, umożliwiając ukrycie elementów.

Nazywa się 1Gallery i jest idealną opcją dla tych, którzy chcą określić, co można zobaczyć, a czego nie można zobaczyć w naszym materiale multimedialnym.

Ukryj, co chcesz w swojej galerii

Ukryj dowolne zdjęcie lub film na Androidzie za pomocą 1Gallery 1

Prywatność jest bardzo ważną kwestią w naszych czasach i nie dotyczy tylko korzystania z sieci społecznościowych i naszych danych w Internecie. Fizyczne bezpieczeństwo naszego urządzenia może zostać zagrożone przez wpadnięcie w ręce osób trzecich, dlatego konieczne jest również posiadanie warstwy bezpieczeństwa na samym urządzeniu, która usuwa ten ważny materiał, który przechowujemy z widoku intruzów. Biorąc pod uwagę, że natywna aplikacja nie towarzyszy nam w tym, możemy wybrać 1Gallery, aby to osiągnąć.

Ta aplikacja jest bezpłatna, a oprócz zarządzania zapisywanymi zdjęciami i filmami, pozwala również ukryć dowolny element w bardzo prosty sposób.

Ukryj dowolne zdjęcie lub film na Androidzie za pomocą 1Gallery 2

Po włączeniu go do urządzenia będziesz mieć możliwość organizowania swoich filmów i zdjęć, w odniesieniu do tych ostatnich możesz zobaczyć nawet obrazy RAW i SVG. Zasadniczo aplikacja zawiera podstawowe funkcje, dzięki którym można przenosić elementy, edytować obrazy i filmy.

Aby chronić swój materiał, możesz zaszyfrować aplikację hasłem, aby nikt inny nie mógł wprowadzić ani skonfigurować zdjęć i filmów jako ukrytych, aby usunąć je z widoku. Aby uzyskać do nich dostęp ponownie, aplikacja poprosi o hasło i znów będzie widoczna.

1Gallery to aplikacja, którą wszyscy powinniśmy włączyć do naszego sprzętu, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych danych.

Aby obniżyć kliknij ten link.