Ulefone wypuści „niemożliwy do zabicia” smartfon na Androida 10

Ulefone wypuści „niemożliwy do zabicia” smartfon na Androida 10 1

W niedalekiej przyszłości może pojawić się pierwszy „niezniszczalny” smartfon na platformie Android 10. Poinformowali o tym przedstawiciele Ulefone, którzy przygotowują się do zaprezentowania modelu Armor X7. W związku z tym wydarzeniem i aby przyciągnąć jeszcze większą uwagę zorganizowano konkurs.

2 5

Aby wziąć w nim udział, użytkownik musi wymienić najciekawsze funkcje tego urządzenia na oficjalnej stronie internetowej firmy. Następnie komisja sądowa wybierze zwycięzcę, który otrzyma to urządzenie. Nawiasem mówiąc, Ulefone Armor X7 został zapowiedziany na początku tego roku, ale od tego czasu nic o nim nie słychać. A teraz zaczęły się pojawiać pewne szczegóły na jego temat.

Zbroja X7

Znane do tej pory funkcje obejmują czterordzeniowy chipset MediaTek, 2 GB RAM + 16 GB ROM. Jako główny aparat zastosowano 13-megapikselowy moduł, przedni aparat ma rozdzielczość 5 POSEŁ. Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 4 000 mAh. Warto również zwrócić uwagę na obecność modułu NFC, obsługę Google Pay, a także konfigurowalny klucz fizyczny.

Ale najciekawsza jest obecność amerykańskiego wojskowego standardu ochrony – MIL-STD-810G. Oznacza to, że urządzenie można opuścić na głębokość 1,5 m przez pół godziny, a także „kąpać się” w wodzie o wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Jeśli chodzi o koszt urządzenia, to nadal jest on trzymany w tajemnicy, ale przedstawiciele Ulefone zapewniają, że zaskoczy użytkowników.