Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Ulepszenia tygodnia Jailbreak: AccentColor, Dynamic Peninsula, TrollStore Helper i więcej…

Byliśmy świadkami odsłonięcia zupełnie nowego asortymentu iPhone’a 14 w zeszłym tygodniu, ale to nie odciągnęło lojalnych łamaczy więzienia od ich ulubionego hobby.

W tym tygodniu podsumowania, iDB będzie omawiać wszystkie najnowsze poprawki dotyczące jailbreak i wiadomości zorientowane na jailbreak w tygodniu od poniedziałku 5 września do niedzieli 11 września.

Jak zawsze, zaczniemy ten artykuł od omówienia naszych ulubionych wersji ulepszeń jailbreak, a następnie zakończymy wszystko zarysem wszystkiego. Więc bez zbędnych ceregieli, wskoczmy od razu.

Nasze ulubione wydawnictwa w tym tygodniu


AccentColor – GRATIS

AccentColor to darmowa modyfikacja jailbreak, która pozwala pokolorować interfejs użytkownika iPhone’a przy użyciu dowolnego koloru.

Wydaje się, że technika kolorowania jest mocno inspirowana opcją przyciemniania w systemie macOS, więc dzięki temu ulepszeniu możesz uzyskać pewną symetrię w całym asortymencie urządzeń.

Możesz dowiedzieć się więcej o AccentColor i jego kolorach w naszym pełnym poście z recenzją.

Pomocnik TrollStore – ZA DARMO

TrollStore Helper to nowy i darmowy dodatek, który ułatwia instalację narzędzia do trwałego podpisywania TrollStore w systemie iOS 14 po jailbreaku.0-14.8.1 urządzenia.

Więcej informacji o TrollStore Helper znajdziesz w naszym poście.

Inne wydania w tym tygodniu


czystszy odtwarzacz muzyki: Ukrywa nazwę głośnika lub źródło dźwięku na ekranie blokady i odtwarzaczu muzycznym opartym na Centrum sterowania (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium ElioFegh)

StatusTimeFormatter: Zmień etykietę czasu paska stanu, aby pokazać bieżącą datę (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium lokalizacji źródłowej)

Wciąż oglądam?: Pyta, czy zasnąłeś (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium lokalizacji źródłowej)

w2 Zawodowiec: Użyj wybranego filmu, aby zastąpić prawdziwe zdjęcie swojej kamery (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium BigBoss)

Wszystko inne z tego tygodnia


Najlepsze poprawki Jailbreak do przenoszenia funkcji iOS 16: Pokazujemy, co naszym zdaniem jest jednymi z najlepszych poprawek jailbreak do przenoszenia funkcji iOS 16 na urządzenia z iOS 14.

Dynamiczny półwysep: Dynamiczna wyspa iPhone’a 14 Pro jest fajna, ale Apple przegapił okazję, aby zrobić notch na starszych telefonach, takich jak fajne. Koncepcja dynamicznego półwyspu naprawia to.

Jak zainstalować TrollStore: Pokażemy Ci, jak zainstalować narzędzie do trwałego podpisywania TrollStore na iOS 14 po jailbreaku.0-14.8.1 urządzenia z nowym narzędziem TrollStore Helper.

Zespół Odysei: Świeża aktualizacja statusu nadchodzącego jailbreaku Cheyote na iOS i iPadOS 15.0-15.1.1 został dostarczony przez zespół Odyssey.

Skróty: Ktoś stworzył dodatek do aplikacji Skróty, aby aktualizować narzędzie do trwałego podpisywania TrollStore.

Sklep Trolli: Narzędzie do trwałego podpisywania aplikacji TrollStore dla systemów iOS i iPadOS 14.0-15.1.1 urządzenia otrzymały w weekend szereg ważnych aktualizacji, aby poprawić wrażenia użytkownika, a jeszcze więcej aktualizacji w poniedziałek. Tydzień później wersja 1.0.8 został wydany z większą liczbą ulepszeń.

Chociaż zbliżamy się do końca tego tygodnia ulepszeń jailbreak i podsumowania zawartości, sugerujemy, abyś pozostał na bieżąco przez cały nadchodzący tydzień, ponieważ nadal będziemy informować o najnowszych wydaniach i wiadomościach.

Przegapiłeś podsumowanie z zeszłego tygodnia? Exiwall, zajęcia na żywo i nie tylko…

Aby przyspieszyć wykrywanie poprawek jailbreak, stworzyliśmy również następujące listy kuratorskie:

Jaka była twoja ulubiona aktualizacja i/lub ciekawostka o jailbreaku z zeszłego tygodnia? Nie możemy się doczekać, aby przeczytać Twój komentarz poniżej.