Ulepszenia tygodnia Jailbreak: Contacy, Flashlight Indicator, SafariAutoCorrect i więcej…

Przy wszystkich ostatnich wydaniach ulepszeń jailbreak, nie obwinialibyśmy cię, jeśli walczyłeś, aby nadążyć za wszystkim.

Na szczęście przychodzimy do ciebie w każdy niedzielny poranek z postem takim jak ten, który podsumowuje wszystkie najnowsze poprawki dotyczące jailbreak i wiadomości skoncentrowane na jailbreak w jednym, łatwym do strawienia artykule.

W tym tygodniu zaprezentujemy wszystkie najnowsze wydania od poniedziałku 31 maja do niedzieli 6 czerwca. Jak zwykle, zaczniemy od rozmowy o naszych ulubionych wydaniach, a na końcu omówimy wszystko inne.

Ulepszenia tygodnia Jailbreak: Contacy, Flashlight Indicator, SafariAutoCorrect i więcej… 1

Nasze ulubione wydawnictwa w tym tygodniu

Kontakt – $0.99

Ulepszenia tygodnia Jailbreak: Contacy, Flashlight Indicator, SafariAutoCorrect i więcej… 2

Kontakt to nowo wydana modyfikacja jailbreak, która wprowadza popularną koncepcję powiadomień z /r/jailbreak na urządzenia z systemem iOS 14 po jailbreaku.

Contacy stawia powiadomienia o wiadomościach z Twoich ulubionych aplikacji do obsługi wiadomości przed wszystkim innym i uzupełnia je zdjęciami profilowymi i danymi kontaktowymi, aby ułatwić Ci oglądanie.

Możesz dowiedzieć się więcej o Contacy i jak to działa w naszej pełnej recenzji.

Wskaźnik latarki – ZA DARMO

Ulepszenia tygodnia Jailbreak: Contacy, Flashlight Indicator, SafariAutoCorrect i więcej… 3

iOS 14 umieszcza kolorowe wskaźniki w postaci kropek na pasku stanu, gdy używana jest kamera lub mikrofon telefonu.

Ponieważ tak łatwo jest przypadkowo pozostawić włączoną tylną latarkę LED w bezpośrednim świetle słonecznym, wydaje się, że Apple przegapiłem cenną okazję, aby mieć dedykowany wskaźnik punktowy dla latarki i właśnie tam Wskaźnik latarki wchodzi w grę.

Możesz dowiedzieć się więcej o wskaźniku latarki i jego działaniu w naszej pełnej recenzji.

SafariAutokorekta – ZA DARMO

Ulepszenia tygodnia Jailbreak: Contacy, Flashlight Indicator, SafariAutoCorrect i więcej… 4

Zbyt łatwo jest wpisać coś niepoprawnie w pasku adresu URL / wyszukiwania aplikacji Safari, a to dlatego, że autokorekta nie ma tam zastosowania. SafariAutokorekta naprawia to.

Po zainstalowaniu SafariAutoCorrect automatycznie poprawi literówki zapytania wyszukiwania, gdy są one wprowadzane do adresu URL/paska wyszukiwania aplikacji Safari.

Możesz dowiedzieć się więcej o SafariAutoCorrect i jego działaniu w naszej pełnej recenzji.

Inne wydania w tym tygodniu

4Ders: Przynosi 4×4 foldery ikon na urządzenia z systemem iOS 14 (bezpłatnie przez repozytorium ginusdev – recenzja)

Płomień (iOS 14): Kolorowe animowane tła muzyczne dla interfejsu Now Playing (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium level3tjg)

BluetoothBez kliknięć: Automatycznie wyłącz kliknięcia klawiatury po podłączeniu do AirPods lub urządzenia Bluetooth (bezpłatnie przez repozytorium miro92 – recenzja)

ByeSponsorFB: Usuń wszystkie reklamy w Facebook aplikacja (bezpłatnie z repozytorium CydiaGeek)

DontOff: Zablokuj możliwość wyłączenia iPhone’a, jeśli nie został uwierzytelniony za pomocą Face ID lub Touch ID (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Packix)

DontShrinkMyAlbumArt: Zatrzymuje aplikację Muzyka w celu zmniejszenia okładki albumu w widoku Teraz odtwarzane podczas wstrzymywania odtwarzania (bezpłatnie z repozytorium Henryli17 – recenzja)

Facebook Bombowiec: Pozwala spamować Facebook z komentarzami, naklejkami, wzmiankami i nie tylko (bezpłatnie przez repozytorium 0xkuj)

Wzmacniacz Grindra: Usuwa reklamy z aplikacji Grindr za darmo (za darmo przez repozytorium pupvoltzy)

Dookoła: Mnóstwo ulepszeń funkcji aplikacji Reddit na iOS (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Clarencebain)

Wstrzymaj po wyciszeniu: Wstrzymuj lub wznawiaj odtwarzanie muzyki, gdy wyciszasz lub wyłączasz wyciszenie urządzenia (za darmo w repozytorium henryli17 – recenzja)

ScreenTimeFaker: Pozwala sfałszować użycie czasu ekranu dowolnej aplikacji i nie tylko (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium MiRO92)

ShowMeTV: Włącza ukryte ustawienie w aplikacji Muzyka, aby wyświetlać tam wszystkie programy telewizyjne i filmy (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Packix – recenzja)

shshd: Automatycznie zapisuje obiekty SHSH urządzenia (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Procursus)

Licznik stanu paska: Wyświetla pozostałą część wszelkich aktywnych liczników na pasku stanu iPhone’a (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Packix – recenzja)

TelegramKontaktDostawca awatarów: Rozszerzenie dla Contacy, aby dodać obsługę aplikacji Telegram (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium Packix)

Tweakio: Wyszukuj pakiety na całym świecie za pośrednictwem swojego ulubionego menedżera pakietów (bezpłatnie za pośrednictwem repozytorium spartacusdev)

Wszystko inne związane z jailbreakiem

Apple usuwa podpisy z iOS 14.5.1: Apple utrudniło przejście z iOS 14.6 we wtorek po zamknięciu okna podpisywania dla iOS 14.5.1.

Najlepsze poprawki jailbreak w Centrum sterowania: W tym podsumowaniu edycji specjalnej prezentujemy niektóre z najlepszych poprawek jailbreak dla modowania Centrum sterowania w iOS 14.

Chociaż to zamyka kolumnę Jailbreak Tweaks of the Week w tym tygodniu, wrócimy w następną niedzielę z podsumowaniem podobnym do tego – z wyjątkiem odświeżonej zawartości odzwierciedlającej wszystko, co mamy zamiar pokazać w tym tygodniu.

Przegapiłeś podsumowanie z zeszłego tygodnia? IAmLazy, Liddel, NetFence i nie tylko…

Jaka była twoja ulubiona aktualizacja o jailbreaku lub ciekawostka o jailbreaku z zeszłego tygodnia? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie w sekcji komentarzy poniżej.