Ulepszenia tygodnia w Jailbreak: Artemis, Shot Pro, Zebra i więcej…

Ulepszenia Jailbreak tygodnia

Miniony tydzień noworoczny był szczególnie interesujący dla społeczności jailbreak. W tym podsumowaniu zaprezentujemy wszystkie najnowsze poprawki Jailbreak wydane w głównych repozytoriach od poniedziałku 30 grudnia do niedzieli 5 stycznia.

Jak zawsze rozpoczniemy od omówienia naszych ulubionych, a następnie podsumujemy je resztą.

Nasze ulubione wydania w tym tygodniu

Artemida – BEZPŁATNIE

Ulepszenie jailbreak Artemis

Wszyscy uwielbiają dobre uniwersalne ulepszenie jailbreak, które łączy funkcje kilku rozszerzeń w jedno, ale nikomu nie podoba się cena, która zwykle kojarzy się z takimi poprawkami. Na szczęście w tym miejscu pojawiło się nowe bezpłatne wydanie Artemida świeci

Artemis pozwala spersonalizować kilka elementów interfejsu użytkownika SpringBoard, w tym między innymi etykiety ikon aplikacji, ekran blokady, pasek stanu, a nawet odtwarzacz muzyki odtwarzanej teraz.

Możesz dowiedzieć się więcej o Artemidzie i co możesz z tym zrobić w naszej pełnej recenzji.

Shot Pro – BEZPŁATNIE

Ulepszenie jailbreak Shot Pro

IPhone X wprowadził zmianę ustawienia precedensu na platformie iOS, pozostawiając AppleStarsze urządzenia wyposażone w przyciski Home w kurzu. Jedną ze zmian, które wprowadził do tabeli, była poprawiona sekwencja przycisków zrzutu ekranu, wymagająca naciśnięcia przycisku bocznego i przycisku zwiększania głośności, aby uchwycić nieruchomą klatkę bieżącego ekranu.

Jeśli nadal używasz starszego urządzenia z przyciskiem Home do celów jailbreak, a także posiadasz nowszy telefon z wycięciem w posiadaniu, możesz mieć trudności z zapamiętaniem, że sekwencje przycisków zrzutów ekranu są różne na każdym urządzeniu. Nowa darmowa modyfikacja jailbreak o nazwie Shot Prozmienia jednak to, że gest na starszych urządzeniach jest taki sam, jak na iPhonie X i nowszych.

Możesz dowiedzieć się więcej o Shot Pro i gdzie go zdobyć w naszej pełnej recenzji.

Zebra – ZA DARMO

Ulepszenie jailbreak w Zebrze

Zebra to nowy menedżer pakietów, który właśnie wyszedł z wersji beta w Nowy Rok, i ma na celu konkurować bezpośrednio z domyślnymi menedżerami pakietów jailbreak, takimi jak Cydia i Sileo, oferując zarówno szybkość, jak i wydajność w połączeniu z konfigurowalnością użytkownika i całkowitą swobodą.

Zebra obsługuje jailbroken iOS 9-13 urządzeń i zawiera między innymi subtelne funkcje, takie jak tryb ciemny i opcje ikon niestandardowych aplikacji.

Możesz dowiedzieć się więcej o Zebrze i gdzie możesz ją zdobyć w naszym artykule o wydaniu.

Inne wydania w tym tygodniu

Akcent: Pozwala dostosować domyślny kolor akcentowania w iOS, jak to możliwe w macOS (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss – recenzja)

Automatyczne powtarzanie: Automatycznie odtwarza filmy odtwarzane z aplikacji Stock Photos (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

BrightCam: Zwiększa jasność wyświetlacza podczas robienia zdjęć w aplikacji Aparat (bezpłatnie przez repozytorium ckosmic)

CleanTabs13: Czyści paski kart urządzenia iOS (bezpłatnie przez repozytorium Twickd)

Kurier: Pokoloruj swoją aplikację Wiadomości, jak chcesz ($1.49 przez repozytorium Packix – recenzja)

CustomLock 2: Pozwala dostosować ekran blokady w dowolny sposób ($2.00 poprzez repozytorium Packix)

DigitalNotchedBattery: Wyświetla cyfrowy odczyt poziomu baterii zamiast ikony baterii na pasku stanu na zębatych słuchawkach (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

DontStopMyCall: Zapobiega zawieszaniu się połączeń telefonicznych podczas próby zablokowania telefonu iPhone w trakcie połączenia ($1.00 poprzez repozytorium Packix)

Rama: Tapety wideo na iPhone'a (bezpłatnie przez repozytorium xz02)

HideStatusBarItemsPro: Pozwala ukryć lub pokazać elementy na pasku stanu na żądanie ($1.00 przez repozytorium Packix – recenzja)

InstaShowLikes: Wyświetla liczbę zdjęć lub filmów podobnych do Instagram aplikacja (darmowa przez repozytorium beta CydiaGeek)

LocationHandleX: Pozwala sfałszować swoją lokalizację w dowolnej aplikacji (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

LSActionButtons: Usuwa skróty aparatu i latarki na ekranie blokady (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

NoCameraShutter: Wyłącza dźwięk migawki w aplikacji Aparat (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

NoCShare: Usuwa AirDrop i kontakty z menu Udostępnij (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

Ekskluzywny zestaw Patreon: Specjalny pakiet poprawek obejmujący wcześniejsze i przyszłe poprawki autorstwa LaughingQuoll (16,00 USD lub więcej za pośrednictwem repozytorium Packix)

RecordnPlay: Darmowa alternatywa dla RecordMusic Plus (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

RedSelection: Sprawia, że ​​zaznaczony kursor pola tekstowego jest czerwony w dowolnym miejscu w iOS (za darmo przez Repozytorium Twickd)

Roxanne: Umożliwia dostosowanie dźwięków interfejsu użytkownika telefonu iPhone (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

Shader: Koloruje interfejs Teraz odtwarzane ($0.75 przez repozytorium Packix)

Inteligentna ciemna lampa błyskowa: Inteligentny zrzut ekranu, który jest łatwiejszy dla oczu w ciemni ($0.99 przez repozytorium Packix – recenzja)

SpotifyLyrics: Wyświetla tekst piosenki na okładce albumu w aplikacji Spotify Music (bezpłatnie przez repozytorium tonyk7)

Spotlightizer: Dostosuj kolory i rozmycie interfejsu Spotlight (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss – recenzja)

Tymczasowe pojawienie się tła: Zabija aplikacje pojawiające się w tle po 30 sekundach (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

Tweaks Manager: Umożliwia wyłączenie dostępu do narzędzi i aplikacji, które uniemożliwiają korzystanie z nich, jeśli masz jailbreak (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

P: Ulepszenia aplikacji QQ (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

Vixy: Usuwa odznaki z ikon aplikacji (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

WechatHelper: Narzędzie do dostosowywania aplikacji WeChat (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

WindowHUD: Odwróć ekran pionowo, aby użyć go jako interfejsu na przedniej szybie w samochodzie (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

YTCastConfirm: Sprawia, że ​​potwierdzasz, czy chcesz przesyłać z YouTube lub nie (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

To tylko podsumowanie drobnych usprawnień w jailbreaku w tym tygodniu, ale bądź na bieżąco z iDB przez cały tydzień, aby być na bieżąco z nowościami, gdy się pojawią.

Jeśli szukasz więcej poprawek, zastanów się nad dodaniem do swojego urządzenia repozytoriów Cydia innych firm, aby rozszerzyć swój zakres i sprawdzić w zeszłym tygodniu podsumowanie poprawek w jailbreak na wypadek, gdybyś coś przegapił. Mamy również kilka dedykowanych podsumowań, które pomogą Ci znaleźć sposoby na ulepszenie urządzenia iOS zepsutym jail:

Osoby zainteresowane łamaniem więzienia mogą również znaleźć następujące tutoriale:

Jaka była twoja ulubiona poprawka jailbreak wydana w tym tygodniu? Udostępnij w sekcji komentarzy poniżej.