Ulepszenia tygodnia w Jailbreak: LetMeDecline, Tritium Beta i więcej…

Ulepszenia Jailbreak tygodnia

Witamy w podsumowaniu usprawnień w jailbreak w tym tygodniu – w jednym miejscu znajdziesz wszystkie najnowsze poprawki i dodatki dla tygodnia rozpoczynającego się w poniedziałek 16 grudnia i kończącego się w niedzielę 22 grudnia.

Jak zawsze, zaczniemy od rozmowy o naszych ulubionych wydaniach w tym tygodniu, a następnie podsumujemy resztę.

Nasze ulubione wydania w tym tygodniu

LetMeDecline – ZA DARMO

LetMeDecline jailbreak

IPhone jest świetnym urządzeniem komunikacyjnym, ale kiedy jest zablokowany, jest prawie jak gdyby Apple chce, abyś odbierał każde przychodzące połączenie. Zamiast wyświetlać opcje odbierania lub odrzucania połączenia, iPhone wyświetla pasek „slajd do odebrania”. Użytkownicy mogą dwukrotnie nacisnąć boczny przycisk, aby odrzucić połączenie telefoniczne, ale jest to nieco mniej oczywiste niż powinno być.

Ci, którzy mają ochotę na cywilne rozwiązanie tego pozornego przeoczenia, będą mogli skorzystać z bezpłatnej poprawki o nazwie jailbreak LetMeDecline. Jak można się spodziewać, ta poprawka wyświetla przycisk odrzucania jako opcję połączenia przychodzącego, nawet gdy iPhone jest zablokowany, co ułatwia odrzucanie połączeń telefonicznych, na które nie masz ochoty odbierać.

Możesz dowiedzieć się więcej o LetMeDecline i jego działaniu w naszej pełnej recenzji.

Tryt Beta – $2.00+

Jailbreak Tritium Beta

IPhone nie ma stale włączonego wyświetlacza, takiego jak Apple Watch Seria 5 chwali się, ale nie musi. Nowy projekt o nazwie Tryt wprowadza tę funkcjonalność do iPhone'a, chociaż poprawka jest obecnie w fazie beta.

Biorąc pod uwagę naturę stale włączanej technologii wyświetlania, ta poprawka wygląda i działa najlepiej na telefonach z wyświetlaczem OLED. Czarne tło zapewnia oszczędność energii, a data i godzina zawsze pojawiają się dla wygody użytkownika. Co więcej, wyświetlanie daty i godziny można dostosować.

Możesz dowiedzieć się więcej o Trycie i gdzie go zdobyć w naszej pełnej recenzji.

Inne wydania w tym tygodniu

BeautyFold: Pionowy układ siatki dla folderów zawierających 10 ikon (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

Canvas dla Spotify: Umożliwia zapisanie dowolnej kanwy z interfejsu Now Playing w Spotify (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

ColorMeNotifs: Pozwala użytkownikom pokolorować powiadomienia swojego telefonu (bezpłatnie przez repozytorium Packix – recenzja)

Himiko: Pozwala użytkownikom zabijać wszystkie aplikacje działające w tle za pomocą stuknięcia dwoma palcami w pustym obszarze ekranu głównego ($1.75 przez repozytorium Packix)

Zmodernizować: Pozwala skonfigurować kilka parametrów telefonu iPhone z systemem iOS 13, aby wyglądać i czuć, jak chcesz ($1.99 przez repozytorium Packix – recenzja)

Nighthawk: Wprowadza czarne elementy interfejsu do urządzeń wyposażonych w system iOS 12 OLED, co zapewnia lepszą estetykę i oszczędność baterii ($1.99 przez repozytorium Packix – recenzja)

No3DDelete: Usuwa opcję 3D Touch do usuwania aplikacji (bezpłatnie przez repozytorium shepgoba)

NoIconFlyIn13: Wyłącza ikonę fly-in na iOS 13 (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

NoNowPlayingView13: Ukrywa interfejs Teraz odtwarzane z ekranu blokady na iOS 13 (bezpłatnie przez repozytorium beta CydiaGeek)

Bez ryzyka: Kolorowe rozmowy iMessage, które oznaczają ryzykowne kontakty, aby zapobiec przypadkowemu wysłaniu wiadomości do ważnych osób (bezpłatnie przez repozytorium ckosmic)

RealLPM: Lepszy tryb niskiego zużycia energii dla iPhone'ów ($2.00 poprzez repozytorium Packix)

Wznawianie: Pozwala wznowić odtwarzanie muzyki nawet po odpoczynku (bezpłatnie przez repozytorium smokin1337)

ScrollToTopless: Wyłącza przewijanie do góry strony w wybranych aplikacjach (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

SOSRespring: Użyj przycisków głośności, aby odpowiedzieć w przypadku, gdy ekran przestanie odpowiadać (bezpłatnie przez Repozytorium 4nnie3)

Dotknij Tao Lock: Naciśnij ekran główny, aby zablokować urządzenie (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

TextEmojis: Wyszukaj i wprowadź emotikony za pomocą skrótów tekstowych ($2.25 poprzez repozytorium BigBoss z 5-dniowy bezpłatny okres próbny – recenzja)

To tylko podsumowanie drobnych usprawnień w jailbreaku w tym tygodniu, ale bądź na bieżąco z iDB przez cały tydzień, aby być na bieżąco z nowościami, gdy się pojawią.

Jeśli szukasz więcej poprawek, zastanów się nad dodaniem do swojego urządzenia repozytoriów Cydia innych firm, aby rozszerzyć swój zakres i sprawdzić w zeszłym tygodniu podsumowanie poprawek w jailbreak na wypadek, gdybyś coś przegapił. Mamy również kilka dedykowanych podsumowań, które pomogą Ci znaleźć sposoby na ulepszenie urządzenia iOS zepsutym jail:

Osoby zainteresowane łamaniem więzienia mogą również znaleźć następujące tutoriale:

Jaka była twoja ulubiona poprawka jailbreak wydana w tym tygodniu? Udostępnij w sekcji komentarzy poniżej.