Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Umożliwianie, wzmacnianie i ułatwianie codziennego życia: co sprawia, że ​​The Greatest jest kolejnym wielkim Apple ogłoszenie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Umożliwianie, wzmacnianie i ułatwianie codziennego życia: co sprawia, że ​​The Greatest jest kolejnym wielkim Apple ogłoszenie

1984, Myśl inaczej, kampania Kup Maca, Witaj – reklama iPhone’a (2007), Romeo i Julia (2016)…

Jeśli jeszcze tego nie rozgryzłeś, to tylko niektóre z wielu kultowych reklam Apple tworzył przez lata. Reklama to skomplikowane narzędzie marketingowe. Dla niektórych może to być miecz obosieczny. Dla innych może to być całkowicie tępe ostrze. W przypadku niektórych bardzo rzadkich może to być idealne narzędzie do przekazania wiadomości.

Nieczęsto zdarza się, że reklama spełnia oczekiwania. Jeszcze rzadziej zdarza się, że reklama zapada w pamięć. Rzadko zdarza się, aby firma tworzyła niezapomniane reklamy, szczególnie w branży technologicznej, gdzie większość reklam koncentruje się na specyfikacjach i liczbach. Ale z biegiem lat Apple „myśli inaczej” (kiepska gra słów zamierzona). Raz po raz, Apple udowodniła, że ​​jest jedną marką, która nie tylko mistrzowsko radzi sobie ze sztuką tworzenia technologii, ale także ją promuje. Reklamy odegrały ogromną rolę w tej podróży – potwierdza to długa (prawie niekończąca się) lista wszystkich wspaniałych reklam, które gigant technologiczny z Cupertino stworzył na przestrzeni lat.

The Greatest ze wspaniałymi ludźmi… i świetnymi tekstami The Greatest

Do tego stopnia, że ​​nie ma już w tym nic dziwnego Apple wyjść ze świetną reklamą. I z “Najwspanialszy” Apple właśnie dodał kolejny rozdział do swojej wielkości reklamy. Niedawno opublikowana reklama firmy trwa dwie minuty i dwadzieścia sekund i w zasadzie podkreśla kilka funkcji dostępnych w niektórych Apple produkty. Brzmi jak kolejna reklama technologii, prawda?

Cóż, w tym miejscu firma z Cupertino dodaje swój magiczny akcent i zamienia coś tak rutynowego, jak podkreślanie funkcji, w coś wspaniałego. Być może nawet Największy.

Reklama przedstawia kilka osób z różnymi niepełnosprawnościami i pokazuje, jak to jest mieć Apple produkty wokół nich pomagają im prowadzić bardziej dostępne, normalne życie, bez konieczności polegania na innych. Osoba niedowidząca używa iPhone’a do wykrywania drzwi. Natomiast matka z wadą słuchu otrzymuje powiadomienie o rozpoznaniu dźwięku Apple Watchostrzegając ją, że jej dziecko może płakać – w reklamie pełno jest takich przypadków i przykładów, kiedy: Apple Produkt umożliwia osobom o odmiennych zdolnościach prowadzenie bardziej niezależnego życia.

Wizualizację tych nadludzi uzupełnia najodpowiedniejsza ścieżka dźwiękowa – wersety i wiersze legendarnego boksera Muhammada Alego (znanego również jako The Greatest) z muzyką Spinifex Gum. Każda linijka potwierdza, jak potężną może być dana osoba, nawet jeśli pokazuje ludzi o różnych zdolnościach, którzy podejmują wyzwania życiowe z pewną pomocą Apple produkt:

Reklama nie tylko podkreśla znaczenie Apple produktów i tego, jak można ich używać w życiu codziennym w sposób inny niż normalnie, ale także inspiruje widza. Jest to bardzo rzadka mieszanka reklam technicznych, ale niezbyt duża Apple. Marce nierzadko udało się wypromować swój produkt w sposób zapadający w pamięć, często podkreślając, w jaki sposób wnosi on wartość dodaną w życie użytkowników.

Sprawienie, że pozornie rutynowe czynności będą wyjątkowe – an Apple specjalność

Problem z technologią polega na tym, że choć jest jej dużo, nie wszystkie są dostępne. Wielu twierdzi na przykład, że Apple przenosi funkcje, które już istnieją na innych urządzeniach, na iPhone’y w nowym opakowaniu. Gdy te funkcje trafią na iPhone’a, staną się… hitem. Funkcja, która w przeciwnym razie istniała od wieków w smartfonie, zanim pojawiła się na iPhonie, nagle staje się tematem przewodnim miasta technologii, gdy tylko pojawi się na iPhonie. To nie dlatego Apple ma reputację; wszystko, co robi marka, jest bezmyślnie kopiowane. Istnieje wiele funkcji, które również podlegają testom porównawczym. Jednak w wielu przypadkach funkcje te są częściej zauważane na iPhonie niż na innym urządzeniu, na którym istniały przez jakiś czas.

Duża w tym zasługa sposobu Apple sprzedaje te funkcje i funkcje na swoich urządzeniach. Oprócz udostępnienia tych funkcji swoim urządzeniom, Apple koncentruje się również na „jak” i „co” tych funkcji, które wielu ma tendencję do ignorowania. Zasadniczo oznacza to, że choć wiele innych osób może mieć podobne funkcje na swoich urządzeniach (jeśli nie takie same), Apple wkłada dodatkowy wysiłek w komunikowanie, w jaki sposób funkcja na Apple urządzenie może ułatwić życie użytkownikowi.

Technologia to coś więcej niż liczby i bycie cool… chodzi o ułatwianie życia

Żeby było jasne, Apple nie wymyśla koła na nowo. Marka po prostu komunikuje to, co ma do zaoferowania. Nawet w tej konkretnej reklamie nie wspomniano o tym, jak szybko otwiera się aplikacja aparatu ani jak szybko można przewijać zawartość. Istnieją inne reklamy tego i Apple również tworzy te regularne reklamy. W końcu te „zwykłe” reklamy zawierające informacje to podstawa, jeśli chodzi o reklamy. Nie możesz zanurzyć się bezpośrednio w głęboką część reklamy, jeśli najpierw nie nauczysz się pływać w płytkiej puli reklam.

Ale chociaż świat koncentruje się wyłącznie na reklamach podstawowych, specyfikacjach i liczbach, Apple również dokłada wszelkich starań i pokazuje, jakie są najprostsze funkcje, które już istnieją w Twoim urządzeniu Apple produkty, funkcje, do których niekoniecznie trzeba ulepszać swoje produkty technologiczne, mogą pomóc różnym ludziom prowadzić pełniejszy i niezależny styl życia. I o to w istocie chodzi w technologii – o umożliwianie, wzmacnianie i ułatwianie nam codziennego życia. To największy dar ze wszystkiego, co może nam dać technologia.