Unc0ver jailbreak zaktualizowany do wersji 3.7.0 beta 4 z niewielkimi zmianami

Unc0ver jailbreak zaktualizowany do wersji 3.7.0 beta 4 z niewielkimi zmianami 1

Pomimo całego szumu wokół więzienia checkra1n w najnowszej pamięci, haker i główny programista Un0ver Pwn20wnd przypomina wszystkim, że wciąż jest przy nowej publicznej wersji beta swojego znanego iOS 11 i 12-centrycznego narzędzia jailbreak w poniedziałek wieczorem.

Pwn20wnd nie udostępnił żadnych aktualizacji statusu Twitter o nowej unc0ver publicznej wersji beta v3.7.0 beta 4i być może nic dziwnego, ponieważ wydaje się, że jest to stosunkowo niewielka aktualizacja dotycząca Cydii i metod wprowadzania poprawek.

Powołując się na oficjalny dziennik zmian, unc0ver v3.7.0 beta 4 zawiera następujące zmiany:

12.02.2019 – v3.7.0~ b4 zostało wydane do publicznych testów beta z następującymi zmianami:

– Zaktualizuj dołączoną Cydię, aby wyświetlać monit o dostęp do sieci na urządzeniach w Chinach

– Zmień nazwę dołączonego nośnika mobilnego, aby pasował do innych jailbreaków

– Zaktualizuj dołączony zamiennik na 0.1.0

Jeśli używasz wcześniejszej wersji unc0ver v3.7.0 publiczna wersja beta, a następnie aktualizacja wydaje się być opcjonalna, ale w dobrej praktyce jest nadal zalecana. Podobnie jak inne wersje wcześniejszej wersji jailbreak unc0ver, v3.7.0 beta 4 można pobrać z oficjalnej strony unc0ver.dev lub z Oficjalna strona GitHub Pwn20wnd.

Unilver jailbreak może pwn większość wersji iOS od 11.0 do 12.4 na większości urządzeń, w tym odmianie A12 (X). Niestety urządzenia A13 nie są obsługiwane ze względu na to, jak nowe są i że działają na systemie iOS 13 od razu po wyjęciu z pudełka.

Należy zauważyć, że technicznie jest to publiczna wersja beta Un0ver i może zawierać błędy. Zasadniczo radzimy, aby większość osób korzystających z jailbreaka używa stabilnego wydania, a zaawansowani jailbreaki i programiści wprowadzają publiczne wersje beta, ale ostatecznie wybór należy do ciebie. Nie wiemy, kiedy narzędzie wyjdzie z wersji beta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w jailbreakingu z unc0ver, możesz wykonać czynności opisane w naszym szczegółowym samouczku krok po kroku.

Czy pobrałeś już najnowszą wersję unc0ver i korzystałeś z niej? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.