Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10)

Stopniowo Telegram uzyskał wsparcie. Platforma ta wyróżnia się najlepszym mechanizmem bezpieczeństwa, a jej funkcjonalność jest podobna do platformy. Aby lepiej poznać Telegram, podamy kilka wskazówek dotyczących użytkowania w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W ostatnim artykule nauczyliśmy Cię, jak łączyć się z bliskimi znajomymi i tworzyć grupy lokalne. Dzisiaj pokażemy Ci narzędzie do edycji zdjęć w samej aplikacji.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10)

Ile razy musimy zmieniać nasze zdjęcie przed wysłaniem go komuś? Zwykle do tego celu używamy aplikacji, ale w przypadku telegramu nie jest to konieczne. Za pomocą samej aplikacji można stosować najróżniejsze typy filtrów, dodawać tekst i wyświetlać podpisy.

Filtry do zdjęć w telegramie

Jak widać na poniższym obrazku, możesz zastosować filtry, aby poprawić, zastosować jasność, zastosować kontrast, ale także skupić się na określonych obiektach, miejscach, zabytkach. Jeśli chodzi o nacisk kładziony, może mieć kształt promieniowy lub liniowy.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10) 2

Ale są inne filtry, których możesz użyć. Możemy na przykład obracać obrazy, wstawiać tekst, przycinać obrazy, dodawać naklejki, a nawet dodawać obrazy okładki do naszych zdjęć.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10) 3

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 10) 4

Czy wiesz o tych funkcjach? To wszystko na dziś i to koniec naszej rubryki 10 artykułów o Telegramie. W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna jest bardzo kompletna i oferuje szereg interesujących i innowacyjnych funkcji. Podkreśl także ze względów bezpieczeństwa, pozwalając zastosować niektóre mechanizmy w celu zwiększenia prywatności, a także kontrolować rozmowę (na przykład może to być usunięcie naszych rozmów i rozmów innych). Spróbuj! Jeśli masz inne sugestie, zostaw komentarz.

Kanał Pplware – TELEGRAM

Przeczytaj także…