Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6)

Stopniowo Telegram zyskuje zwolenników. Platforma ta wyróżnia się najlepszymi mechanizmami bezpieczeństwa i pod względem funkcjonowania jest podobna do platform. Aby lepiej poznać Telegram, w ciągu kilku najbliższych tygodni przekażemy Ci kilka wskazówek dotyczących użytkowania.

Po tym, jak nauczymy się aktywować bezpieczeństwo aplikacji, zobaczmy, jakie masz opcje pod względem wyglądu.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6)

Zmiana wyglądu Telegramu jest łatwa!

Podobnie jak konkurencja, Telegram można również łatwo dostosować. Możemy zmienić styl interfejsu, zmienić tapetę, rozmiar tekstu, a nawet zaokrąglać rogi okna komunikatu.

Można również zmienić ikonę aplikacji, a nawet wyłączyć animacje w dymkach wiadomości i liście czatów.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6) 2

Możliwe jest również tworzenie motywów, a na obrazach tapety jest kilka opcji. Dla tych, którzy lubią dzieła sztuki, zapoznaj się z telegramem, który Ci się spodoba.

Użytkownik może również dodawać własne obrazy.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6) 3

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (część 6) 4

Pomimo prostego wyglądu Telegramu, narzędzie ma kilka możliwości dostosowania. Każdy może dostosować kolory do tych, które mu się podobają, wśród innych możliwych dostosowań. Jest to bez wątpienia bardzo kompletne narzędzie do konwersacji, zarówno z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak i personalizacji.

To tyle na dzisiaj! Pamiętaj o kolejnych samouczkach, ponieważ to narzędzie ma wiele funkcji do odkrycia, z których wiele nie istnieje nawet na innych platformach. W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna była inspiracją dla wielu innych platform. Odkryj inne funkcje w linkach podanych poniżej.

Przeczytaj też…