Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2)

Stopniowo Telegram zyskał wsparcie. Platforma wyróżnia się najlepszymi mechanizmami bezpieczeństwa i funkcjonalnością podobną do platformy. Aby lepiej poznać Telegram, podamy kilka wskazówek, jak z niego korzystać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Po pokazaniu, jak mogą tworzyć konta i kojarzyć kontakty, dzisiaj dowiemy się, czego możemy używać na czacie w kategoriach „bonecada”.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2)

Jak korzystać z „bonecada” w Telegramie? Co tam?

Niektórzy uważają, że telegramy „Bonecada” są bardziej ograniczone niż WhatsApp. Może to być nawet zaletą w porównaniu do Facebook. Telegram ma jednak śmieszne naklejki i możesz dodać więcej.

Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk (z prawej strony), który pojawia się w oknie czatu. Aby dodać więcej, naciśnij przycisk +.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2) 2

Istnieją również przyciski, które pozwalają wysyłać pliki GIF, a także przyciski, które pozwalają dostosować układ naklejek.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2) 3

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 2) 4

Oprócz naklejek i GIF-ów istnieją różne „uśmiechy”, których można używać w rozmowach. Pamiętaj również, że jeśli chodzi o naklejki, możesz dodać tysiące rzeczy do swojego telegramu.

To tyle na dzisiaj! Dowiedz się następny samouczek, ponieważ ta platforma ma wiele funkcji do odkrycia, z których wiele nie jest dostępnych na innych platformach. W rzeczywistości Telegram był inspiracją dla wielu innych platform.

Jest to idealna aplikacja do bezpiecznej wymiany wiadomości w Internecie. Oprócz wszystkich unikalnych funkcji, które przynosi, gwarantuje również wyjątkowe bezpieczeństwo i chroni użytkowników. Ciągle się poprawia i zawiera bardzo interesujące wiadomości. Spróbuj dowiedzieć się, ilu znajomych już korzysta z tej platformy do wymiany wiadomości, filmów i tym podobnych.

Pamiętaj też, aby śledzić kanał Pplware na tej platformie tutaj: Kanał Pplware!

Przeczytaj także …