Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6)

Stopniowo Telegram uzyskał wsparcie. Platforma ta wyróżnia się najlepszym mechanizmem bezpieczeństwa, a jej funkcjonalność jest podobna do platformy. Aby lepiej poznać Telegram, podamy kilka wskazówek dotyczących użytkowania w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Kiedy już wiemy, jak włączyć zabezpieczenia aplikacji, przyjrzyjmy się, jakie masz opcje pod względem wyglądu.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6)

Zmiana wyglądu Telegramu jest łatwa!

Podobnie jak konkurencja, Telegram można również łatwo dostosować. Możemy zmienić styl interfejsu, zmienić tapetę, rozmiar tekstu, a nawet za rogami okna komunikatu.

Możesz także zmieniać ikony aplikacji, a nawet wyłączać animacje w dymkach wiadomości i listach czatów.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6) 2

Możesz także utworzyć motyw, a na obrazie tapety jest kilka opcji. Dla tych, którzy kochają dzieła sztuki, odkryj Telegram, który lubisz.

Użytkownicy mogą również dodawać własne zdjęcia.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6) 3

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 6) 4

Pomimo skromnego wyglądu Telegramu, narzędzie to ma kilka możliwości dostosowania. Każdy może dopasować kolor do koloru, który mu się podoba, wśród innych możliwych korekt. Jest to zdecydowanie bardzo kompletne narzędzie komunikacji, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i personalizacji.

To wszystko na dzisiaj! Naucz się następnego samouczka, ponieważ narzędzie to ma wiele funkcji, z których większość nie jest dostępna na innych platformach. W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna była inspiracją dla wielu innych platform. Dowiedz się więcej o funkcjach w linku podanym poniżej.

Przeczytaj także …