Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7)

Stopniowo Telegram uzyskał wsparcie. Platforma ta wyróżnia się najlepszym mechanizmem bezpieczeństwa, a jej funkcjonalność jest podobna do platformy. Aby lepiej poznać Telegram, podamy kilka wskazówek dotyczących użytkowania w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Czy wiesz, że Telegram ma już ponad 400 milionów użytkowników? Dziś nauczymy Cię, jak stworzyć kanał.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7)

Czy myślałeś kiedyś o publicznym, a nawet prywatnym kanale, w którym możesz pisać do tysięcy osób? Telegram pozwala ci to zrobić. Kanały to narzędzie do wysyłania wiadomości do odbiorców publicznych. W rzeczywistości kanały w Telegramie mogą mieć nieograniczoną liczbę subskrybentów. Gdy publikujesz coś na kanale, wiadomość jest podpisywana nazwą kanału, a nie Twoją.

Zarządzanie kanałami może odbywać się z różnymi administratorami. Ci, którzy zarejestrują się po raz pierwszy, zawsze mają dostęp do historii wiadomości kanału.

Jak stworzyć kanał w Telegramie?

Utworzenie kanału w telegramie jest bardzo łatwe. Aby to zrobić, przejdź do Czat i naciśnij przycisk, aby rozpocząć nowy. W przedstawionych opcjach musisz wybrać Nowy kanał To, co pokazuje kanał. Idąc dalej powinienem pokazać Nazwa kanału jest Krótki opis.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 2

Podczas procesu tworzenia musisz wybrać, czy tego chcesz kanał jest publiczny lub prywatny. W przypadku kanałów publicznych grupy są dostępne i każdy może do nich dołączyć. W przypadku kanałów osobistych konieczne jest posiadanie linku dostępu.

Twórcy kanałów mogą wysyłać wiadomości, usuwać dowolne wiadomości, dodawać subskrybentów (tylko pierwszych 200), usuwać subskrybentów, zmieniać nazwy kanałów, zdjęcia profilowe i łącza oraz całkowicie usuwać kanały. Jeśli wiadomość zostanie usunięta z kanału, zostanie utracona dla wszystkich subskrybentów tego kanału. Aby założyć grupę, musisz wybrać niektóre kontakty.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 3

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 4

Każdy post opublikowany na kanale ma licznik. Widok przesłanej wiadomości jest również uwzględniony w łącznej liczbie, dzięki czemu można łatwo dowiedzieć się, jak działa post.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 5

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 7) 6

To wszystko na dzisiaj! Naucz się następnego samouczka, ponieważ narzędzie to ma wiele funkcji, z których większość nie jest dostępna na innych platformach. W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna była inspiracją dla wielu innych platform. Dowiedz się więcej o funkcjach w linku podanym poniżej.

Kanał Pplware – TELEGRAM

Przeczytaj także …