Upuść WhatsApp! Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 8)

Stopniowo Telegram zyskał wsparcie. Platforma wyróżnia się najlepszymi mechanizmami bezpieczeństwa i funkcjonalnością podobną do platformy. Aby lepiej poznać Telegram, podamy kilka wskazówek, jak z niego korzystać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W ostatnim samouczku uczymy Cię, jak utworzyć kanał! Dzisiaj przyjrzymy się funkcjom w rankingu Data and Storage.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 8)

Czasami robimy smartphones zaczął oskarżać o brak miejsca. Wynika to z faktu, że aplikacje takie jak WhatsApp, a nawet Telegram są „tłuste” z powodu wysyłanej nam treści. Podobnie jak inne narzędzia do czatowania, możliwe jest usuwanie rozmów, które zwykle zawierają filmy, zdjęcia i inne treści.

Jak wyczyścić dane w telegramie?

Aby to zrobić, przejdź do Definicja > Dane i przechowywanie. W tej opcji możemy usunąć dane z kontaktów, kanałów lub usunąć je wszystkie naraz, korzystając z opcji dla wyczyść pamięć podręczną.

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 8) 1

Upuść WhatsApp!  Dowiedz się, jak korzystać z telegramu (rozdział 8) 2

W interfejsie możemy również dowiedzieć się, która pamięć podręczna jest powiązana z telegramem, ile pamięci jest dostępne, a ile jest puste. Ciekawą opcją jest to, że można ustawić czas przechowywania treści cyfrowych na smartfonie. Treść można przechowywać do miesiąca lub na zawsze.

To tyle na dzisiaj! Dowiedz się w następnym samouczku, ponieważ ma wiele funkcji do odkrycia, z których wiele nie jest dostępnych na innych platformach. W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna była inspiracją dla wielu innych platform. Znajdź inne funkcje w linku podanym poniżej

Kanał Pplware – TELEGRAM

Przeczytaj także …