Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Urok Krajobrazów; Związek między człowiekiem a naturą

Brooke Holm to fotografka z Nowego Jorku, która podróżuje po całym świecie, aby uchwycić wewnętrzne piękno w fascynującym wirze tekstur i kolorów.

Uderzające zdjęcia lotnicze Brooke Holm zacierają cienką granicę między sztuką a fotografią, wzbudzając w widzu poczucie spokoju, jednocześnie podnosząc świadomość rosnącej kruchości naszej planety. Holm urodził się w Kalifornii i wychował w Australii.

Konsekwentnie dorastał z pasją do podróży i zainteresowaniem światem przyrody. Pracował przy projektach komercyjnych, wydawniczych i wzorcowych projektach artystycznych. Konsekwentnie zdobywał międzynarodowe uznanie dzięki swojemu charakterystycznemu podejściu do kompozycji, światła i faktury oraz wyjątkowej umiejętności nasycania emocjami dramatycznych, naturalnych krajobrazów.

Fotografie Brook Holma obejmują zakurzone róże i spalone czerwienie najstarszej pustyni świata, Morza Piaskowego Namib w Republice Południowej Afryki, po przypominające Marsa krajobrazy Doliny Śmierci w Stanach Zjednoczonych czy Jeziora Tyrrell w Australii.

Stworzył piękne obrazy, aby pokazać nasze złożone i unikalne ekosystemy.

Rezultatem projektu Holmesa są różnorodne i delikatne pejzaże o niemal malarskim charakterze, w których zderzają się tekstury i kształty oraz mieszają się kolory.

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Fotografie Holma zachęcają widzów do zanurzenia się w przyrodzie na dużych wysokościach z helikopterów i samolotów, oferując nową perspektywę, która przekracza granice naszej wyobraźni. Brooke Holm mówi:

Zaburzając skalę, w jakiej zwykle obserwujemy świat przyrody, odrywamy się od utartego sposobu widzenia i poznajemy coś dziwnego. Stąd widać, że wszystko jest ze sobą powiązane.

W swoich surowych fotografiach Holm skupia się na koncepcjach współistnienia i połączenia, aby przyspieszyć wysiłki na rzecz ochrony naszej planety. On mówi:

Badając wpływ świata na nas i nasz wpływ na planetę, tworzę obrazy, które oddają hołd wzniosłym elementom natury, jednocześnie eksplorując ludzką tkankę.

Dokumentując zmieniający się świat, Holm opowiada się za rozsądnym wykorzystaniem zasobów, ochroną zasobów naturalnych i, co najważniejsze, sprawiedliwością klimatyczną.

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Przyroda / Brooke Holmes

Brooke Holm

Brooke Holm

Jeśli obrazy w tym artykule przykuły Twoją uwagę, możesz zobaczyć więcej prac na ten temat Strona Brooke Holm na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta część migawki. Jakie jest Twoje zdanie na temat różnych punktów widzenia tego fotografa? Czy Brooke Holm udało się osiągnąć swój cel?

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie mobilnePobierz motywy WordPress za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmo