Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Urzędnik Apple Uruchomienie sklepu internetowego w Indiach 23 września

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Urzędnik Apple Uruchomienie sklepu internetowego w Indiach 23 września

Oprócz cen, które były znacznie wyższe w porównaniu z krajami takimi jak USA, konsumenci mieli jedną główną skargę Apple w Indiach był brak oficjalnych sklepów w kraju, w których można było kupić produkty. Apple nawiązał współpracę ze sprzedawcami detalicznymi i sprzedawcami w całym kraju. Mimo to podstawowe doświadczenie związane z zakupem Apple produkt w Indiach bardzo różnił się od tego, jaki był dostępny w krajach, w których występował Appleoficjalnych sklepach.

Na przykład można łatwo dostosować komputer Mac kupowany w USA do swoich potrzeb. Więcej pamięci RAM, pamięci masowej, lepszy procesor i procesor graficzny itp. Jednak takie opcje dostosowywania nie były dostępne w Indiach z prostego faktu, że Apple nie posiadała własnych sklepów w kraju. To się jednak wkrótce zmieni 23 września Apple prezentuje swój sklep internetowy w Indiach o nazwie Apple Sklep internetowy.

Apple Sklep internetowy ułatwią konsumentom zakupy Apple produkty z oficjalnego kanału sprzedaży detalicznej, co oznacza, że ​​kupujący otrzymają swoje produkty bezpośrednio od Apple zamiast zewnętrznego sprzedawcy detalicznego. Oznacza to, że Hindusi będą teraz mogli spersonalizować wnętrze komputera Mac, jaki chcą zamówić, uzyskać niestandardowe grawerunki na słuchawkach AirPods i iPadach zarówno w języku angielskim, jak i językach regionalnych, w tym w hindi, bengalskim, gudżarati, kannada, marathi, tamilskim, i telugu.

Jednak nie chodzi tylko o opcje dostosowywania. Podobnie jak w USA, indyjscy konsumenci mogą teraz korzystać z sesji indywidualnych Apple specjalistom, którzy pomogą w skonfigurowaniu nowych urządzeń lub rozwiązaniu wszelkich problemów, z którymi mogą się spotkać. Niniejsze wytyczne można otrzymać w języku angielskim i hindi. Oprócz tego istnieją inne możliwości, z których konsumenci mogą skorzystać Apple jest dobrze znana z finansowania, wymiany i specjalnych zniżek dla uczniów i nauczycieli. Apple wprowadza także w kraju AppleCare+, czyli przedłużoną gwarancję na Twoje urządzenie, obejmującą również przypadkowe uszkodzenia.

W związku z trwającą pandemią, Apple Sklep Online będzie przestrzegał wszystkich protokołów bezpieczeństwa, w tym dostawy bezkontaktowej i ustnego potwierdzenia po otrzymaniu przesyłki zamiast zwykłego podpisu. To początek sezonu świątecznego w Indiach i Apple Sklep Internetowy będzie oferował specjalistyczne pakowanie prezentów. Apple Sklep internetowy zostanie uruchomiony w Indiach 23 września. Od tego czasu Apple produkuje również kilka swoich telefonów w Indiach, już oszczędza na cłach importowych, a posiadanie oficjalnego sklepu może również skutkować dalszą obniżką cen, ponieważ Apple może również obniżyć marże sprzedawców zewnętrznych.

W tej chwili nie jest jasne, czy na oficjalnej stronie pojawią się zwykłe oferty bankowe towarzyszące premierze iPhone’a w Indiach Apple Sklep internetowy. Ciekawie byłoby również sprawdzić, czy przeniesienie oficjalnego sklepu w Indiach oznacza, że ​​nowy iPhone 12 będzie dostępny w tym kraju już w dniu premiery, czy przynajmniej wcześniej niż dotychczas wcześniej.

Apple Krążą pogłoski, że już wkrótce zostanie otwarty fizyczny sklep detaliczny w Indiach, pierwszy w Bombaju, a następnie w Delhi.

Table of Contents