Usługa gier w chmurze firmy Nvidia, która umożliwia …

Nvidia to usługa gier w chmurze, która umożliwia użytkownikom komputerów Mac granie w gry PC uruchomione dzisiaj 2

GeForce Now, usługa gier w chmurze Nvidii, która umożliwia właścicielom komputerów Mac grać w gry na PC, jest obecnie w fazie beta i jest dostępna dla wszystkich.

Przesyłaj strumieniowo wysokiej jakości gry komputerowe na komputer Mac

Cena pięciu dolarów miesięcznie, tyle samo co Apple Zręcznościowa, ta usługa zasadniczo pozwala graczom Mac grać w wyrafinowane gry, które nie są dostępne na platformie macOS lub wymagają sprzętu o zbyt dużej mocy, aby działać płynnie.

Firma komentować:

GeForce Now umożliwia dołączenie do chmury. Jest to moc do grania w gry komputerowe w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, nawet miliardy urządzeń, które nie są gotowe do gry. Uaktualnij do wyrafinowanej platformy do gier, dodając kartę graficzną GeForce do komputera PC, Mac, Shiled lub telefonu z Androidem.

Jeśli masz szybkie połączenie szerokopasmowe, możesz teraz grać w jedne z najlepszych gier na PC dostępnych obecnie. Nie trzeba niczego instalować, ponieważ filmy z gry przesyłane są strumieniowo w czasie rzeczywistym na komputer Mac, który działa jak głupie urządzenie wyświetlające. Zyskujesz także precyzję gry dzięki klawiaturze i myszy oraz optymalizację kontrolerów gier.

Według Nvidii „Mac, który przez wiele lat widział mniej opublikowanych gier lub utracił kompatybilność, może teraz grać w najnowsze gry”.

Moc w chmurze

Nie musisz kupować gier, które już posiadasz, ponieważ Nvidia współpracuje z istniejącymi sklepami z grami na PC, takimi jak Steam i renomowani wydawcy, aby udostępnić twoje zakupy w GeForce Now. Dzięki GeForce NOW możesz nadal grać w gry, które już masz, i kontynuować tworzenie biblioteki z tego samego sklepu, z którego korzystasz każdego dnia. To właśnie oznacza być otwartą platformą.

Po uruchomieniu GeForce Now oferuje ponad 30 darmowych gier do grania z setek gier ponad 50 wydawców dostępnych na platformie. Ponadto zyskujesz ponad tysiąc tytułów, które można odtwarzać podczas instalacji na jedną sesję. Innymi słowy, musisz już posiadać lub kupić tytuł, aby go zagrać.

Nvidia to usługa gier w chmurze, która umożliwia użytkownikom komputerów Mac granie w gry PC uruchomione dzisiaj 3

Nowi uczestnicy są dodawani co tydzień na podstawie próśb członków, popularności gier i komentarzy wydawcy. Obecnie nie ma klienta iOS dla GeForce Now, co szkoda, ponieważ iPad Pro z mocnym sprzętem wydaje się idealny do chmury do gier.

Firma poinformuje, że wkrótce będzie dostępna obsługa Chrome.

Cena i dostępność.

GeForce Now jest dostępny teraz z 499 $ miesięcznie z dostępnym bezpłatnym członkostwem.

Darmowy poziom oferuje godzinne sesje ze standardowym dostępem do serwerów GeForce Now w Ameryce Północnej i Europie, bez ograniczenia liczby sesji, w które możesz grać.

Nvidia to usługa gier w chmurze, która umożliwia użytkownikom komputerów Mac granie w gry PC uruchomione dzisiaj 4

Członkostwo premium obejmuje wydłużony czas trwania sesji do sześciu godzin, dostęp do priorytetowego serwera oraz dostęp do treści wyszukiwania RTX w GeForce Now. Niezależnie od rodzaju członkostwa, ta usługa będzie działać z dowolnym zgodnym urządzeniem bez dodatkowego sprzętu.