USTV PRO v6.35 [Mod] [Latest]

USTV PRO v6.35 [Mod] [Latest] 1

USTV umożliwia oglądanie wielu bezpłatnych kanałów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych na smartfonie / tablecie z Androidem.

 • Obsługuje popularne kanały telewizyjne w USA, w tym: CNN US, CNN International, BBC UK, BBC News… i wiele innych kanałów aktualizowanych codziennie. Wspieramy również znane międzynarodowe kanały.
  > – Automatycznie aktualizuj nowe kanały.
 • Dodaj kanał użytkownika ręcznie.
 • Zarządzaj ulubionymi kanałami.
 • EKSKLUZYWNA FUNKCJA: NAGRYWAJ SWOJE ULUBIONE POKAZY W CZASIE RZECZYWISTYM, BEZ JAKICHKOLWIEK STRAT JAKOŚCI!
 • Udostępnianie z Facebook przyjaciele.
 • Nie wymaga odtwarzacza Flash.
 • Skrojona na miarę skóra, znacznie fajniejsza i wyglądająca na zaawansowaną technologię.
 • W pełni akcelerowany sprzętowo na Androidzie 4.1 i dalej, pozwala to godzinom oglądać telewizję przed ponownym naładowaniem.
 • Dodaj filtr, aby poprawić jakość obrazu.
 • Możliwość aktualizacji do wersji Pro z kodem promocyjnym.

PRZED INSTALACJĄ APLIKACJI, PROSZĘ PRZEJDŹ DO „USTAWIEŃ”, WYBIERZ „BEZPIECZEŃSTWO” I UPEWNIJ SIĘ, ŻE SPRAWDZONO „NIEZNANE ŹRÓDŁO”

WAŻNY
Przed wystawieniem nam negatywnej oceny (lub oceny) upewnij się, że łączysz się z Internetem za pośrednictwem niefiltrowanej lub pośredniej sieci. USTV będzie głównie otwierać połączenie z serwerem przesyłania strumieniowego na porcie TCP 1935 (protokół RTMP). Jeśli więc widzisz, że większość kanałów jest offline, jest bardzo prawdopodobne, że jesteś zablokowany przez zaporę ogniową (większość firm to zrobi). Skontaktuj się z administratorem, aby uzyskać pomoc, zanim ocenisz negatywnie. Dziękuję Ci!

UWAGA
Gromadzimy dane kanału z Internetu, więc niektóre kanały mogą działać, inne mogą w ogóle nie działać w zależności od położenia geograficznego i szybkości połączenia internetowego. Ta aplikacja nie zastąpi telewizji kablowej. Bardzo ciężko pracujemy nad aktualizacją listy kanałów, nie należy jednak oczekiwać stabilności i wydajności telewizji kablowej. Korzystanie z USTV jest BEZPŁATNE. Jednak zużyje dużo ruchu danych i może zostać naliczony przez operatora, skonsultuj się z operatorem w sprawie ceny. Jeśli widzisz za dużo buforowania, może to być spowodowane powolnym połączeniem internetowym, a nie samym USTV. Zalecamy korzystanie z USTV przez Wi-Fi lub nieograniczony pakiet danych 4G. Dziękuję Ci !

Uwaga DMCA
US TV Free nie jest właścicielem ani gospodarzem żadnych treści. Po prostu automatycznie agreguje linki (które są już indeksowane przez Google) w wygodnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści w aplikacji. Skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych w sprawie wszelkich problemów prawnych.

Zrzuty ekranu

USTV PRO v6.35 [Mod] [Latest] 2

Pliki do pobrania

USTV PRO v6.35 (Mod) / Lustro

Starsza wersja

USTV PRO v6.33 (Mod) / Lustro

USTV PRO v6.33 (Odblokowany) / Lustro

USTV PRO v6.32 (Odblokowany) / Lustro

Dla Firestick, Android Box i Android Lollipop / Lustro